RuyaTabirleri.com

Rüyada Tüylenmek

Rüyada tüylenmek, rüyayı gören kişinin çok para kazanacağı anlamına gelir ve rüya sahibinin kazançlı işlere gireceğine, yeni siparişler alacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, güç ve kudret elde edeceğine bunun da aile hayatına çok olumlu şekillerde etki edeceğine alamet eder ve hayırlara yorulur.

Rüyada Tüylendiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin eline geçecek malın da, kazancında artacağı anlamına gelir ve rüya sahibinin kendisine şans, kısmet, mutluluk, huzur ve sağlık getirecek kararlar alacağına bu yönde yatırımlar yapacağına, bunlardan istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına, böylece çok daha kolay ve rahat yaşama imkanı bulacağına delalet eder.

Rüyada Vücudunun Tüylendiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda vücudunun tamamının ya da gerçek hayatta olmayacak yerlerinin tüylendiğini görmesi hayırlara yorulmaz ve sorun olarak kabul edilir. Rüya sahibinin üzüleceğine, hastalanacağına, kötü haberler alacağına, başarısızlığa düşeceğine, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına tabir edilir.

Rüyada Yüzünün Tüylendiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalacağına, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, mallarını kaybetme riskiyle karşılaşacağına ve kötü bir dönemden geçeceğine işaret eder. Rüya sahibi zorluk yaşayacak ve bir süre sıkıntı çekecek demektir.

Rüyada Bacağının Tüylendiğini Görmek

Rüyada bacağının tüylendiğini gören kişinin hayatında olumlu, güzel ve hayırlı değişikliklerin yaşanacağına, borçlarının azalacağına, kısa sürede başarısının artacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Kollarının Tüylendiğini Görmek

Rüya sahibinin fiziksel olarak güçleneceğine, sağlığının yerine geleceğine bunun da kendisine hayattan eskisi gibi zevk alma olanağı sunacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: