RuyaTabirleri.com

Rüyada Tuz Görmek

Rüyada tuz görmek genelde iyi ve hayırlıdır. Barışa, sevgiye, bolluğa, rızka, helal kazanca delalet eder. Rüyada tuz gören kişi kolay yoldan, zahmete girmeden, yorulmadan, beli bükülmeden kazanç sağlıyor demektir. Bu kişi işveren de olabilir, üst düzey bir yönetici de olabilir. Rüyada tuz gören kişi düşmanları ile el sıkışır ve kini ortadan kaldırır.

Rüyada tuz görmek bazen çekici, hoş, baştan çıkartıcı bir kadına yorumlanırken bazen de rüya sahibine yakın olan, iyi görünümlü düşmanlara işaret eder. Bu kişiler aslında rüya sahibinin kalkınmasından hiç haz etmezler, sürekli olarak arkasından konuşurlar ve kazandıkları paraya, mala göz dikerler. Tuz kem gözlü kişilere de yorulur. Tüm bunların yanı sıra rüyada tuz görmek yeri geldiği zaman kişiye iyi gelecek bir gönül işine ya da samimi dostlara delalet eder.

Rüyada Tuz Almak

Rüyada tuz aldığını gören kişi bolluğa kavuşur. Bazı rüya tabirleri tuz aldığını gören kişinin altın bulacağı yorumunu yapar.

Rüyada Tuz Yemek

Rüyada tuz yemek, rüya sahibine şans, bereket, kazanç ve mutluluk getirecek fırsatlar yakalamak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi yokluktan, geçim sıkıntısından ve onu daraltan sorunlardan kurtulacak demektir.

Rüyada Tuz ve Ekmek Görmek

Rüyada tek başına tuz görmek iyidir fakat tuzu ekmekle birlikte hele de yerken görmek iyi değildir. Kişinin içine düşeceği yokluğa delalet eder.

Rüyada Tuz İstemek

Rüyada tuz istemek dünya malından nasiplenmek için çalışıp çabalamaya işaret eder.

Rüyada Tuz Gölü Görmek

Rüyada tuz gölü görmek çok hayırlıdır. Kişinin bütün isteklerini yerine getirmesine işaret ederken zenginliğe ve bolluğa kavuşacağı ve ömür boyu geçim sıkıntısı çekmeyeceği anlamına gelir. Aynı zamanda kişiyi mutlu edecek pek çok haber almak şeklinde de tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tuz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. sevilay (07 Ocak 2014 saat: 10:41)

    Rüyamda evde uyurken sesler duyuyorum uyanınca bi de bakıyorum ki evimizin altında insanlar çalışıyor evin altını eşmişler ve yığınla tuz çıkarmışlar tuz bembeyaz ve iri tuz torbalara dolduruluyor bu ara da eve gelen yoldada paralar buluyorum ara ara yola sacilmis kağıt paralar babamla birlikte Topluyoruz paraları 10tl 20tl 50tl hepsinden bir er ikişer vardi.Ama paralar temiz değildi biraz çamura bulaşmışlardı.

  2. Ayten (24 Aralık 2013 saat: 00:30)

    Rüyamda bir ay önce vefat eden anne ve babamı on yıl önceki halleriyle , bilmediğim bir evde beraberken gördüm. Sanki yanlarından ayrılmamam gerekiyormuş gibi gizlice yanlarından ayrılıp mutfağa gidiyorum, ama onlar arkamdan gelip benden tuz istiyorlar. Bulunduğumuz ev genişçe bir ev ama çok aydınlık değil, mutfak da biraz karanlık ve eski. Acaba neye delalet? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,