RuyaTabirleri.com

Rüyada Tuz Yemek

Rüyada tuz yemek, hayırlara yorumlanır ve genellikle kişinin evinde her zaman bereket olacağına, sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine işaret eder. Genellikle rüya sahibinin rızkını kazanmak konusunda sıkıntı çekmeyeceğine, iş bulmak veya çalıştığı işte hakkını almak konusunda herhangi bir derdi olmayacağına, sağlık açısından da ufak tefek rahatsızlıklar dışında kişiyi üzecek gelişmeler olmayacağına yorumlanır. Tuz yemek kişinin kısmet açısından yaşayacağı bolluğa da tabir edilir ki özellikle bekar bayanların çok fazla isteyeni olacağına alamet eder.

Rüyada Tuz Görmek

Ağız tadı ile yaşamaya ve her zaman rızkı ve bereketi bol bir hayatın içinde olmaya alamettir. Tuz görmek hastalıkların bitmesine, kişinin darlık çekiyorsa yeniden bolluk içinde yaşamasına bereketle beraber kısmetlerinin de artmasına tabir edilir. Bekar erkekler için zengin bir bayan veya çok yüksek geliri olan mesleğe sahip bir hanımla izdivaç yapmaya alametken, bekar bayanlar için kendilerinden yaşça büyük ama varlıklı, şefkatli ve ince fikirli biri ile evlenmeyi işaret eder. Tuz gören kişinin birden fazla çocuğu olur. Dul kişiler için çocuklu kimselerle evlilik yapmaya da delalet eder.

Rüyada Tuz Gölü Görmek

Tuz gölü, zengin kimseler için ortaya çıkmayan ancak kişiyi geriden takip eden düşmanların varlığına alamettir. Varlık içinde yaşayan rüya sahibinin çevresinde kendisini seviyor gibi görünen kişilerin olduğuna dikkat çeken rüya, ilişkiler konusunda kişiye dikkatli olması konusunda uyarı verir. Herkese güvenmemek gerektiğini bildiren rüya aynı zamanda gelecek günlerin kişi için çok daha kazançlı olacağına da alamet eder.

Rüyada Tuz Yediğini Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşama tutunmak için dört elle uğraş veren ve her fırsatı değerlendirerek kendisini geliştirmeye çalışan kimselerin iç dünyalarındaki yalnızlığın, gerçek hayatlarında ailelerinden destek göremiyor oluşlarından dolayı çektikleri acının yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tuz Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. necati (21 Haziran 2016 saat: 22:20)

    selamun aleykum.rüyamda bir avuç tuz attım ağzıma.berbat bir şey ağzımın su dolduğunu hissettim.hanı aklınıza ekşimsi birşey getirince ağzınız buruşur ya işte öyle.hemen uyandım gidip lavaboya ağzımdakı suyu tükürdüm.afedersiniz.yanı berbatti.bu arada.ramazan aynındayız.ben dalış yapıyorum rmazan ayı dolayısıyla 15 gün dalamadım.sonunda dayanamadım bi dalayım dedim ve o gunun akşamı bu ruyayı gördüm.belkide bir işarettir tuzlu suya daldım orucum bozuldumu bılmıyorum.saygılar efendım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,