RuyaTabirleri.com

Rüyada Tuzak Görmek

Rüyada tuzak görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve sosyal hayatı içinde kendisini kötü durumlara düşürmeye çalışan bazı kişilerin varlığına, bu kişilerden çok büyük zararlar görebileceğine, yapılan çalışmaların kıskanan kişiler tarafından baltalanmaya çalışılacağına ve alınan başarılardan bazı kişilerin pay çıkarmak için uğraşacağına delalet eder. Aynı zamanda, uzun zamandan beri yapılan bir işte istenmeyen bazı şeylerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Tuzak Kurmak

Rüya sahibinin, sosyal hayatı ya da iş hayatı içinde bazı kişiler ile arasında tartışmalar yaşanacağına, bu kişilerin kısa bir zaman içinde işler konusunda ortak bir karara varacağına, çok yakın bir zaman içinde bir ayrılık yaşanacağına ve istenmeyen durumlar ile karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada Tuzağa Düşmek

Rüyayı gören kişinin, iş konusunda çok iyi bir yere çıkacağına, yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, kendisini çekemeyen kişilerin yapacağı çeşitli işlerin kısa süre içinde fiyasko ile sonuçlanacağına ve yapılan kötülüklerin kısa sürede bozulacağına rivayet eder.

Rüyada Tuzak Kurulduğunu Görmek

Rüya sahibinin, insanlar tarafından sevilen, çok saygı gören ve takdir edilen bir kişi olduğuna, elinde bulunan imkânlar ile çok iyi işlere imza atacağına, yardıma muhtaç insanlar için kullanacağına, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine ve hem kendisinin hem etrafındaki kişilerin sevineceğine delalet eder.

Rüyada Tuzağa Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, hayatını kurmasını ve sürdürmesini sağlayan işin istenmeyen bir şekilde biteceğine, sorun yaratan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, bu sebeple bazı çalışmaların kısa süre içinde büyük sıkıntı çıkartacağına, uzun süreli olarak anlaşılmış bir işin yarıda kalacağına ve büyük çaba verilerek yola konan bir işin zarar edeceği bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tuzak Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gamze (12 Şubat 2015 saat: 06:23)

    İyi günler. Rüyamda asansörde beyle karşılaşıyordum, beyi ünlü birine benzetiyordum (george clooney) oda ben georgum diyip beni kandırmaya çalışıyordu ama yalan olduğunu anladım. Akşam internet sitesinden mesaj attım ona oda cevap veriyordu , yaptığımdan pişman olup engelliyordum. Telefon numaramı bulmuş, bizi tuzağa düşürmüş hissi geldi bana arkadaşım tuzağa düştü, kocaman bir uzun kocaman yılanın yanına. İlk başta anlamadık, yılan kamufle olmuştu, telefonu attık kafasına ölmedi. Zor bela arkadaşım çıktı ordan, telefonu orda bıraktık , umursamadık. Hep kötü yorumlar var yardımcı olursanız sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,