RuyaTabirleri.com

Rüyada Tuzlu Görmek

Rüyada tuzlu görmek, zahmet çekmeden, kolay elde edilen mala ve rızka yorulur. Kişinin hayat gailesi içinde olmadan da yaşamını sürdürecek gelire sahip olacağını müjdeleyen rüya, bekar kişiler için hayırlı bir eşe sahip olmak, çocuklarından her zaman saygı görmek, onların mürüvvetlerine şahit olmak demektir. Hayattan istenen ne varsa kişinin ayağına geleceğini, her zaman şanslı olunacağını ve para sıkıntısı olmadan yaşanacağını, maddi yatırımların gayrimenkullere yapılacağını, bu sayede genç yaşta hem zengin, hem de saygın biri haline gelineceğini müjdeler. Rüya sahibinin yapmak istediği ve hayal ettiği bazı değişiklikler için uygun zaman olmadığını da bildirir, zira kişinin fikirlerini ailesiyle paylaşması üzerine bazı çatışmaların gündeme geleceğini, ev halkıyla aynı düşüncede olunmadığı için bu hayalleri bir müddet daha ertelemek zorunda kalacak olan kişinin tadının kaçacağını da tabir eder.

Rüyada Tuzlu Yemek Görmek

Yemeği yemiyorsa kişinin az da olsa canının sıkılacağı bir haberin geleceğini bildirir ancak kişi tuzlu yemekten yerse, ailesinin de huzurunu kaçıracak, ev içinde can sıkıntısına neden olacak durumların var olacağına delalettir. Özellikle genç kimseler için ailelerinin onay vermediği bir işe ya da seyahate alamet eder. Evlilik düşüncesi içinde olanların karşı taraftan kaynaklanan sorunlar yüzünden nikah tarihlerinde değişiklik yapacaklarını ve planların biraz daha öteleneceğini bildirir.

Rüyada Tuzlu Ekmek Yemek

Ağır ve yorucu şartlara sahip bir işte çalışmanın, kazanılan paranın çok zor elde edildiğinin ancak kişinin bereketinin çok olacağının ifadesidir. Rızkı kesilmeyen ancak güç şartlarda hayatını sürdüren rüya sahibinin her zaman tevekkül içinde olduğuna, sabrı ve karakteriyle insanları kendisine hayran bıraktığına, kimseye muhtaç olmayacak, el açmayacak bir hayat sürdürdüğünü tabir eder.

Rüyada Tuzlu Görmenin Psikolojik Yorumu

Keyifsizlik, isteksizlik, hayata dair beklentilerini en aza indirmek ve bu şekilde yaşamak anlamındadır. Genellikle geçmişinde pek çok zorlukla mücadele etmiş kişilerin olumsuz bakış açılarını tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: