RuyaTabirleri.com

Rüyada Tuzluk Görmek

Rüyada tuzluk görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı çalışmalar, girişeceği işler ve ortaya koyacağı eserler sayesinden çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına , bulduğu hayırlı bir kısmetle evlenip bir ömür boyu refah içinde yaşayacağına tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, hayatında çok büyük değişiklikler yapmak istediğine ancak eş, dost ve akrabalarının bu duruma izin vermediği için amacına ulaşamayacağına işaret edilir.

Rüyada Boş Tuzluk Görmek

Rüyada boş tuzluk görmek, iş hayatında yaşanan sıkıntıların aile hayatında bir çok soruna ve çıkmaza yol açtığına ve iş hayatında yaşanan aksamaların kurulan işte zarar edilmesine ve iş ortaklıklarının kopmasına neden olacağına delalet edilir.

Rüyada Dolu Tuzluk Görmek

Rüyada dolu tuzluk görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda olduğuna, bu sebepten ötürü herhangi bir sorun yaşanmayacağına ve hayırlı bir kısmet ile yapılan evliliğin ve yaşanan aşkın çok yoğun yaşandığına yorumlanır.

Rüyada Tuzlukla Tuz  Serpmek

Rüyada tuzlukla tuz serpmek, yapılan zorlu işler ve çalışmalardan kazanılmış,  çok yoğun ve uykusuz geçmiş dönemlerin meyvesi olan paranın ve yapılmış birikimin harcanmasına tabir edilir.

Rüyada Tuzluğun Kırılması

Rüyada tuzluğun kırılması, ekonomik sebeplerden ötürü yaşanan sıkıntıların çok büyük boyutlara ulaşacağına ve düzeltilmesinin nerdeyse imkansız olduğuna işaret edilir.

Rüyada Tuzluğa Tuz Koymak

Rüyada tuzluğa tuz koyduğunu gören kişinin, yapacağı işler gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı ürünler sayesinde epey para kazanacağına ve bu paranın büyük bir kısmının farklı yatırım araçlarında değerlendirileceğine yorumlanır.

Rüyada Tuz Satın Almak

Rüyada tuz satın almak, yapılacak küçük bir işle büyük miktarda bir para kazanmaya delalet edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişi, hastalıktan muzdaripse eğer Allah’ın izniyle en kısa zamanda şifa bulacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tuzluk Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. yasemen (04 Şubat 2014 saat: 13:24)

    Ruyamda eski erkek arkadasimi aradigimi goruyorum. ama ne sordugumu hatirlamiyorum. Bu sirada okul degistirdigimi ve hocalarimla konusurken beni aradigini goruyorum. onun aradigini dusunuyorum ve sonra mesaj eliyor bana. beni ara gibisinden . sonra onu ariyorum bana nasilsin diyor karnim agriyor diyorum sonrasinda bana sevgilisyle mutlu olamadigini ve benim yerimi tutamadigini soyluyor. kendisine surekli tuzluk fotograflari gonderdigini romantik tuzluk resimleri gonderdigini soyluyor bana. sonrasinda anneme diyorum ki beni eski eerkek arkadasim aradi bana diyor ki sabirli ol. Sabret gibi bisyler diyor. bide ben ona telefonda hitap ederken diyorum ki yeni erkek arkadasimn adiyla hitap ediyorum. bana diyor ki cocuklarin erkek mi bende diyorum ki hayir evli degilim .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,