RuyaTabirleri.com

Rüyada Tv Görmek

Rüyada tv görmek, genellikle dini konulardan uzaklaşan rüya sahibinin para kazanma hırsına kapılacağına ve dünyevi konularla fazla ilgileneceğine alamettir. Rahat yaşamak isteyen kişilerin zaman zaman boylarını aşan işlere girişerek hem zaman kaybedeceklerine, hem de çevreleri tarafından alay edileceklerine yorumlanır. Kişinin kendisi ile ilgilenmekten ve kendisini düşünmekten ailesine yardım edemeyeceğine, sevdiği kişilerle konuşurken onları dinlemediğine ve bu nedenle yalnız kalacağına alamettir.

Rüyada Tv Satın Almak

Hayali bir yatırıma ya da kişinin elindeki parayı olmayacak işlerde çar çur etmesine tabir edilir. Gösterişli bir hayata sahip olmak isteyen rüya sahibinin özenti yaşamının başkalarının diline dolanacağına ve ailesi de dahil olmak üzere pek çok yakınını üzecek dedikodulara yol açacağının tabiridir. Lüks hayat sahibi olmak niyetinin kişinin mevcut düzenini alt üst etme ihtimalini barındırdığını da bildiren rüya, aşırı harcamaların veya boşa geçirilen zamanın ileriki günlerde kişiye olumsuzluk olarak yansıyacağını işaret eder.

Rüyada Tv İzlemek

Uzmanlık alanı ile ilgili büyük kariyer hedefleri olan rüya sahibinin, kendisine yapılan yeni bir proje için start vereceğini ve mevcut işlerine bir süre ara vererek bu yeni işe konsantre olacağını bildirir. Bu rüya elindekiyle yetinmesini bilmeyen veya gözü doymayan kişilerin deyim yerindeyse Midyat’a pirince giderken evdeki bulgurdan olacaklarına, özellikle parasal konularda gereksiz savurganlıklara girmemeleri gerektiğine de dikkat çeker.

Rüyada Tv Bozulması

Moral bozukluğuna veya kişiyi çok etkilemese de gün içinde kafasına takılacak kadar etkileyecek olumsuzluklara alamet eder. Son anda kaçırılan bir fırsata ya da yola çıkarken fikir değişikliği yaşanacağına da yorulur.

Rüyada Tv Görmenin Psikolojik Yorumu

İnsanların kendisi hakkında konuşmasını ve yeteneklerini takdir etmelerini, övgü dolu sözler söylemeyi ve herkesin tanıdığı ünlü biri olmayı isteyen kişilerin bilinçaltını vurgulayan sembolik bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,