RuyaTabirleri.com

Rüyada Üç Görmek

Rüyada üç görmek, rüyanın genel mahiyetine uygun şekilde değerlendirilmelidir. Görülen diğer nesne ve olaylar rüyanın asıl anlamını oluşturacağından en doğru yorum bu şekilde olacaktır. Üç görmek kişiye zamanla ilgili bilgi verir ve olması istenen bir dilek için kişinin üç vakit beklemesi gerektiğinin ve sonunda hayalinin gerçek olacağının müjdesini de verir.

Rüyada Üç Rakamı Görmek

Üç rakamı hayırlı sonuçlar alınacağına dair bir zaman bildiriminde bulunur. Bekar kişiler için üç haneli bir zamanda evlilik olacağına, önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına da alamet eder. Üç rakamını gören kişi yaşlı ve hasta biri ise, üç vakit sonra vefatı gerçekleşir. Genellikle rüyanın tamamını da göz önünde bulundurup değerlendirmek gerekir.

Rüyada Üç Adım Atmak

İstenilen başarı için çok kısa bir süre daha gerektiğine ve kişinin yakın zamanda kendisi için alacağı çok büyük bir müjdeye işaret eder. Üç adım attığını gören kişi kendi hayatına yönelik önemli üç karar alır ve hemen uygulamaya geçerek yakın zamanda yaşamındaki önemli değişikliklere şahit olur. Kısmetlerin kişiye akın edeceğine, her konuda şansın yaver gideceğine alamet olduğu gibi, evli bayanlar için de üç çocuk sahibi olacaklarına yorumlanır.

Rüyada Üç Kişiyle Konuşmak

Rüya sahibinin hayatında kendisi için çok önemli olacak üç arkadaşa sahip olacağına ve tüm kararlarında bu kişilere danışacağına, önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine, kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp bu insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine delalet eder.

Rüyada Üç Görmenin Psikolojik Yorumu

Heyecan içinde bir olayın gerçekleşmesini bekleyen kişilere işaret ettiği gibi, kişinin takıntılı olduğu bir rakam olarak da karşımıza çıkar. Üç rakamını gören kişiler genellikle kendilerini olaylara veya durumlara şartlayan, batıl inançları olan ve yaşamlarını da bu inançlar çerçevesinde değerlendiren kimselerdir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!