RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçak Bileti Almak

Rüyada uçak bileti almak, büyük bir şansın kapıda olduğuna ve kişinin hayatının çok ciddi bir şekilde değişime uğrayacağına işaret eder. Uçak biletini eline alan kimse en kısa süre içinde yurt dışına çıkar ve deniz aşırı bir memleketten müjdeli bir haberle döner. İş alanında çok güzel başarılara imza atılmasına da alamet olan rüya aynı zamanda kişinin işini çok farklı sektörlere doğru kaydıracağını ve iyi paralar kazanacağını da bildirir. Uçak bileti hem şanstır hem de kısmet. Kişi özel hayatında yalnızlık çekiyorsa en kısa sürede çok mutlu olacağı biri ile karşılaşır. Eğer evli ise aşkları tazelenir.

Rüyada Uçağa Binmek

Uçağa binmek kişinin rahata kavuşacağına ve ailesi ile birlikte güzel günler geçireceğine işaret eder. Endişelerin ve korkuların yok olacağına, zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına tabir edilen rüya umudun yeniden artacağına ve karamsar havanın dağılacağına alamet eder. Uçağa binmek aynı zamanda çıkılacak uzun yolculuklara, güzel havadislerle duymaya delalettir.

Rüyada Bilet Satın Almak

Kişinin hayallerinin yeniden gün ışığına çıkacağına, her zorluğun içinde yaşama tutunacak durumlar bulunacağına ve iyi bir ruh haline işarettir. Yeni bir hayata yapılan başlangıçlara, bekarlar için evliliğe, işsizler için de yeni ve güzel iş fırsatlarına da yorumlanan rüya, kişinin hayallerine en kısa zamanda ulaşmasına da yorumlanır. Bilet satın almak bazen kişinin değeri yüksek bir mal almasına da alamet sayılır.

Rüyada Uçak Bileti Almanın Psikolojik Tabiri

Psikolojik olarak uçak bileti aldığını görmek, kişinin geleceğe umut içinde baktığına ve hayalleri olduğuna yorumlanmalıdır. Kendi yaşamında söz sahibi olmak isteyen, özgürlüğüne düşkün, sorumluluk sahibi bir karaktere de işaret eden rüya, bazı durumlarda yerleşik hayatı benimseyemeyen ve bu yüzden farklı ülkelere yerleşmek hayalinde olan kişileri de temsil eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: