RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçak Görmek

Rüyada uçak görmek, önünüze çıkmış olan veya ileride çıkabilecek tüm engelleri aşacağınıza, sorunların üstesinden gelip, yaşantınızda yeniden itibar kazanacağınıza işarettir. Bundan sonra daha bilinçli davranabilir, etrafınızdaki tüm güzelliklerin ve fırsatların farkına vararak eskisinden daha özgür yaşayabilirsiniz. Rüyada uçak görmek aynı zamanda belli bir konuya daha geniş bir çerçeveden bakmanız gerektiğine yorumlanır. Eğer uçağı havalanırken gördüyseniz, bu uzun zamandır yapmayı planladığınız bir projenin artık hayata geçme vaktinin geldiğini gösterir.

Uçak görmek, aynı zamanda iyi habere yorumlanır. Çok sevineceğiniz bir haber alacağınızı, bu haberin sizi çok rahatlatacağını, böylece kuşlar kadar özgür hissedeceğinizi gösterir.

Rüyada Uçak Düşmesi

Rüyada uçak düşmesi, içinizdeki kaçma ve sorunlarınızdan kurtulma ümitlerinizin yok olduğuna işarettir. Aynı zamanda, eğer hayatınızla ilgili yeni bir başlangıç yapmak için plan yaptıysanız, bu planların tutmayabileceğine, planlarınızı tekrar gözden geçirmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Uçak Kullanmak

Rüyada uçak kullanmak, hayatınızın kontrolünü elinize alacağınıza, tamamen kendi kararlarınızla hayatınıza yeni bir yön vereceğinize yorumlanır. Sizinle birlikte yeni yaşantınızda olmasını istediğiniz kişileri de kolayca ikna edebileceğinizi gösterir.

Rüyada Uçak Kazası

Rüyada bir uçağın kaza yaptığını görmek, uçak düşmesine benzer bir şekilde yorumlanır. Yeni bir başlangıç yapmak üzere bir plan yaptıysanız, bu planda bazı aksilikler çıkabileceğine işarettir. Eğer kazada çok bir zarar meydana gelmemişse, aksiliklere rağmen yine de planınızı uygulamaya devam edebileceksiniz demektir.

Rüyada Uçağa Binmek

Rüyada uçağa binmek, kendinizi hayatın akışına bırakmayı temsil eder. Eğer bindiğiniz uçak gerçek hayatta gitmek istediğiniz güzel bit yere gidiyorsa, kendinizi hayatın akışına bırakmalısınız demektir. Ancak, uçağa zorla biniyorsanız veya uçak gitmek istemediğiniz bir yere gidiyorsa, ya da uçağa binmekle binmemek arasında kararsız kalıyorsanız belki de biraz planlı yaşamanız gerektiğine, şu anki yaşantınıza devam ederseniz mutsuz olabileceğinize yorumlanır.

Rüyada Uçak Kaçırılması

Rüyada bir uçağın korsanlar tarafından kaçırıldığını görmek, bilinçaltınızda bazı rahatsız edici düşünceler olduğuna işarettir. Geçmiş hayatınızdaki bir olay veya özel birine karşı hissettiğiniz yoğun bir duygu sürekli kafanızı karıştırıyor olabilir.


Rüyada Uçak Bileti

Rüyada kendinizi uçak bileti alırken veya ararken görüyorsanız, yaşantınızda bir değişiklik yapmak istiyorsunuz demektir. Uçak bileti bakıyor fakat nereye gideceğinize karar veremiyorsanız, bundan sonra yaşantınızda nasıl davranacağını, ne yapmak istediğinizi tam olarak bilmiyorsunuz demektir.

Rüyada Uçağın Vaktini Kaçırmak

Rüyada önceden bilet alınan bir uçağı kaçırdığını, kalkış saatine yetişemediğini görmek, özel hayatınızda veya iş yaşantınızda bir konuda kendinizi çaresiz ve kapana kısılmış hissettiğinize yorumlanır. Psikolojik ve zihinsel olarak çok geride kaldığınızı hissettiğinizi gösterir. Aynı zamanda bu rüya, hayatınızın bir bölümünden (iş, ilişkiler veya aile hayatı olabilir) kendinizi soyutladığınızı gösterir.

Rüyada Bir Uçaktan Diğerine Transfer Yapmak

Rüyada kendinizi bir uçaktan inip başka bir uçağa binerken görmek, şu anda izlediğiniz yolun, yaşam tarzınızın bir zararını ya da kötü bir etkisini göreceksiniz ve hayatınızda bazı şeyleri değiştireceksiniz demektir. Ulaşmak istediğiniz sonuca ulaşmak, gerçekten olmak istediğiniz kişi olmak için daha birkaç yöntem denemeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Çok Sayıda Uçak Görmek

Rüyanızda birçok uçak gördüyseniz, bu sizin yaşantınızda yeni bir başlangıç yapabilmek için bir çok fırsatınız olduğuna yorumlanır. Rüyanızda havaalanındaysanız ve hangi uçağa bineceğinize karar veremiyorsanız, önünüze çıkan fırsatların hangisini kullanacağınızı bilmediğinizi gösterir. Eğer bu uçakların hiç birine binmeden oradan ayrılıyorsanız, ya da hepsini kaçırıyorsanız, önünüze çıkan fırsatları kaçıracaksınız demektir. Bundan sonraki hayatınızda daha kararlı davranmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Uçakta Uyuduğunuzu Görmek

Rüyada uçak yolculuğunda uyuduğunuzu görmek, farkında olmadan hayatınızda bir değişiklik olacak demektir. Eğer rüyanızda kendinizi uçak tam ineceği sırada uyanırken gördüyseniz, sürpriz bir değişiklikle karşılaşacaksınız demektir.

Rüyada Uçakta Yemek Yemek

Rüyada yemek yemek üzüleceğinize yorumlanır. Uçakta yemek yemek ise, yaşantınızda yapacağınız bir değişiklik için kararlı olduğunuza, fakat bunu yaparken üzüntü duyabileceğinize, geçmişi özleyebileceğinize yorumlanır. Örneğin, yeni bir iş teklifi alarak  işinizi değiştirmeye karar verebilir, ancak şu an çalıştığınız yerdeki patronunuza bunu nasıl söyleyeceğinizi bilemiyor ve bu sizi üzüyor olabilir.

Rüyada Uçağın Denize Düşmesi

Kişinin istemeye istemeye bir iş yapmak zorunda kalmasına ya da böyle bir işe zorlanmasına işaret eder. Rüya sahibinin sevmediği, keyif duymadığı gibi bilakis isteksiz ve zoraki bir şekilde bir olayın içinde olacağı anlamına gelir. Kişi, bir an önce kendini bu işten sıyırmak için sabırsızlanacak ve bu nedenle çok acele edecek demektir.

Rüyada Uçak Patlaması Görmek

Rüyayı gören kişinin üzerine çökecek kasvete, üzüntüye, sıkıntıya ve ağır düşüncelere yorulur. Rüya sahibinin başarısız olacağı bir iş nedeniyle o işin altında ezileceğine, güçsüz ve nefessiz kalacağına delalet eder.

Rüyada Uçak Arızası Görmek

Yaşanacak talihsiz bir olay yüzünden başın sıkışacağı anlamına gelir. Rüya sahibi gideceği bir yerden, alacağı bir işten, yükseleceği bir makamdan, kazanacağı bir paradan ya da sahibi olacağı bir maldan geri kalacak ve kısmetini engelleyecek bazı terslikler olacak demektir.

Rüyada Uçak Kanadında Uçmak

Kişinin, özgürlüğüne çok düşkün olduğuna, hayatına başkalarının müdahale etmesine ve onu yönlendirmeye çalışılmasına asla izin vermeyeceğine bu konuda son derece katı davrandığına ve deyim yerindeyse doğru bildiği yoldan giderek başkalarının değil her zaman kendi yaşamak istediklerini yaşayacağına yorulur. Rüya sahibi kendi kararlarını alırken bu konuda taviz vermeyen kimse demektir.

Rüyada Uçakta Yolculuk Yaptığını Görmek

Kişinin iyi şartlarda yaşamak istediğine, bunun için çabaladığına, en iyi markalardan giyinmeyi, en şık ve pahalı ziynet eşyalarından almayı hayal ettiğine ve kendini güzel bir hayata layık bulduğuna delalet eder. Rüya sahibinin kendini önemsediğine ve sevdiğine bunun için de her insan gibi iyi şeyler istemenin hakkı olduğunu düşündüğüne yorulur.

Rüyada Uçak Kazasından Ölmek

Sıkıntı çekmek anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin tedirgin ve mutsuz olmasına, içindeki kaygının her geçen gün artmasına ve bu ağır havanın bir zaman sonra taşıyamayacağı duruma gelmesine işaret eder.

Rüyada Uçak Uçurmak

Kişinin çok önemli ve büyük bir projenin başına geçirileceğine bunun da hayatının işi olacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşamı, kariyeri ve geleceği için dönüm noktası olacak bir gelişme yaşanacak demektir.

Rüyada Uçak Kaçırmak

Beklenmedik bir konudan ötürü suçlanma anlamına gelir. Kişinin, yapacağı bir hareket ya da hamle nedeniyle sorumlu görüleceğine ve suçlu kimse ilan edileceğine işaret eder. Rüya sahibi uçuk ve çılgın bir iş yapmaya niyetlenecek ve hiç beklemediği kadar olumsuz tepkiler alacaktır.

Rüyada Uçak Tamir Etmek

Üstün vasıflara ve çok az kişide olan bazı yeteneklere sahip olunduğuna alamet eder. Rüya sahibinin bu özellikleri sayesinde iş bitirici ve çok nitelikli bir insan olduğuna yorulur.

Rüyada Uçak Hostesi Olduğunu Görmek

Kişinin yüksek adrenalinli işleri, etkinlikleri ve organizasyonları çok sevdiğine ve hiç kaçırmadığına işaret eder. Rüya sahibi özel hayatında olduğu kadar iş hayatında da heyecanı ve risk almayı seviyor demektir.

Rüyada Pilot Ve Uçak Görmek

Kişinin yaptığı iş ile ilgi odağı haline geleceğine, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, herkes tarafından saygı göreceğine ve önemseneceğine yorulur. Bu rüya, tüm gözlerin rüyayı gören kişinin üzerinde olacağı ve her hareketinin insanlar tarafından izlenir olacağı anlamına gelir.

Rüyada Uçak Ve Havaalanı Görmek

İnsanların çok rağbet edeceği bir iş yapmak istendiğine delalet eder. Rüya sahibinin maddi getirisi çok olacak ve kalabalık müşteri kitlesine sahip olacağından emin olduğu bir işe yatırım yapacağına alamettir.

Rüyada Havada Çok Uçak Görmek

Rüyayı gören kişinin işinde rekabetin kızışmasına delalet eder. Etrafında kendisine rakip olabilecek kimselerin sayısının artmasına, bu nedenle işinin zorlaşmasına ve rüya sahibinin önünü eskisi kadar rahat göremeyeceğine yorulur. Durumun bu noktaya gelmesi nedeniyle kişi artık o kadar rahat hareket edemeyecek demektir.

Rüyada Askeri Uçak Görmek

Eğitim hayatında yüksek bir mertebe edinileceği anlamına gelir. Rüya sahibi mesleğindeki başarıları sayesinde terfi ettirilmeye layık görülecektir. Geleceğin parlak olduğuna, kişinin önünde daha çok başarılı yıllar bulunduğuna işaret eder.

Rüyada Uçak Almak

Çok variyetli bir insan haline gelmek demektir. Rüya sahibinin ileride çok zengin ve çok varlıklı biri olacağına, sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine ve ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada Uçak Enkazı Görmek

İyi değildir ve rüyayı gören kişinin düş kırıklığı içine düşeceği anlamına gelir. Rüya sahibi yeni bir iş girişiminde bulunacak fakat bu işte tutunamayarak işi batırıp iflas edecek demektir.

Rüyada Siyah Uçak Görmek

Kişinin heveslendiği bir işin yarım kalmasına işaret eder. Rüya sahibi her yolu denediği halde amacına ulaşamayacak, sadece yorulmakla kalmayacak bir de üzülecek ve cesareti kırılacak demektir. Yakın bir akrabanın yaşadığı bir rahatsızlıktan ötürü üzüntü duyulacağına ve durumunun düzelmesi ile çok mutlu olunacağına delalet eder.

Rüyada Uçak Çarpışması Görmek

Rüyayı gören kişinin bir kişiyle yaşayacağı anlaşmazlık nedeniyle karşı karşıya kalacağına, ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine ve kişilerin bundan sonrasında birbirlerine karşı deyim yerindeyse adeta patlamaya hazır iki bomba haline geleceğine alamet eder.

Rüyada Uçak Beklemek

Kişinin yapmayı çok istediği bir şey için büyük bir sabırsızlık ve heyecan içinde olduğu anlamına gelir. Örneğin; sevgilisiyle buluşmaya gitmesi, yeni bir eşya ya da mal almak istemesi, tatile çıkması ya da yeni ve büyük bir ihaleye girmesi gibi. Aynı zamanda, yapılan bir seyahatin ardından çok büyük bir kazanç elde edileceğine, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine ve güzel bir birlikteliğin başlayacağına alamettir.

Rüyada Oyuncak Uçak Görmek

Rüyayı gören kişinin ufaktan başlayarak yavaş yavaş ama garanti şekilde, kendinden emin ve sağlam adımlarla yol alacağı bir iş girişiminde bulunacağına delalet eder. Rüya sahibinin büyük hayalleri olduğuna fakat hayallerini riske etmemek için hiç acele etmediğine ve sebat ettiğine yorulur.

Rüyada Uçak Bileti Aramak

Yeni bir şeyler yapmak ve atılıma geçmek istendiğine ve de yaşamı farklı işler doğrultusunda yönlendirmek için çabalandığına alamet eder. Kişi, mevcut şartlardan sıkılmış ve artık yeni şeyler yapmak istiyor demektir. Başarılı bir kariyere ve güzel bir hayata sahip olmak için yeni hobiler edinmeye ve bu yoldan para kazanmaya başlamaya tabir edilir.

Rüyada Savaş Uçağı Görmek

Kişinin olumsuz düşünceler içinde olduğuna, hayata karşı karamsar baktığına, bazı korkular taşıdığına ve korkularıyla yüzleşemediğine delalet eder. Rüya sahibi her şeyin en kötü tarafından bakıyor bu nedenle hep mutsuz, üzgün ve umutsuz bir ruh halini içerisinde yaşıyor demektir. Ayrıca, hayırsız bir kişi ile düşünüp taşınmadan bir ilişkiye başlanacağı, bu ilişkiden ötürü zaman zaman akrabalarla tartışılacağı ve daha sonrasında pişman olunacağı anlamına gelir.

Rüyada Uçak İndirmek

Kişinin yapamayacağı işlere kalkışmasına ve maddi gücünün üzerinde bazı girişimlerde bulunmasına ona rağmen azmi, inancı ve kendine olan öz güveni sayesinde başarılı olmasına işarettir. Yapılan büyük bir anlaşma sonrasında yakın bir arkadaşla bir proje gerçekleştirileceğine, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine ve kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına alamettir.

RÜYADA UÇAK GÖRMEK PSİKOLOJİK ANLAMI

Rüyada uçak görmek, içinizdeki kaçıp kurtulma arzusunu temsil eder. Özellikle de uçağı havalanırken gördüyseniz, bu artık bir süre sorunlarınızdan ve sorumluluklarınızdan uzaklaşma vaktinin geldiğine işarettir.Rüyada uçağa bindiğinizi ve uçağın havalandığını görmek, iş veya özel yaşamınızda çok fazla yorulup stres altında kaldığınıza, bir süre tatile ihtiyacınız olduğuna yorumlanır.

Uçak kazası görmek, yaşantınızda ilerlediğiniz yoldaki hata yapma korkunuzu temsil eder. İşinizde yanlış bir şey yapıp işinizi kaybetmekten korkuyor olabilirsiniz. Ayrıca özel hayatınızda da kaybetmek istemediğiniz, kaybetmekten çok korktuğunuz bir kişi veya bir ilişkiniz olabilir. Ancak bu rüya bir hata yapıp kaybetmekten korktuğunuz şeyleri kaybedeceğinizi göstermez, sadece gerçek hayatta bilinçaltınızdaki stresli, korkak ve umutsuz duyguların bir sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Uçak Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Bulut (26 Nisan 2014 saat: 11:56)

  Merhaba, rüyamda moralim bozuk bir şekilde tek başıma hava alanına gittiğimi bir uçağa bindiğimi gördüm. ama biletime baktığımda iki kişilikti. yanımda kimse yoktu. uçak havalandıktan sonra bir şeyler yemeye başladım. uçak havalandıktan çok kısa süre sonra dönüp aynı yere gelip tekrar yolcu aldı ve yanıma bir teyze oturdu. sonra tekrar havalandı. ama nereye gittiğimi ve neden gittiğimi bilmiyordum. yorumlarınızı bekliyorum. çok teşekkürler.

 2. ahmet (23 Nisan 2014 saat: 14:18)

  sürekli olarak başka ülkede yaşamak veya param bitinceye kadar o ülkede yaşamak için, başka bir ülkeye gitmek istiyorum.Güney amerika ülkelerinden biri, çok uzak, herkesten uzaklaşmak isteğiyle.
  Hava alanında bir arkadaşımla uçak bekliyorum. O sırada iki kişilik kanatsız bir uçak iniyor. Uçağın kalkmasını bekliyorum ve yaklaşık 40 dakika var.
  Arkadaşım beni oto ile hava alanından dışarı çıkarıyor. Uçağı kaçırırım endişem oluyor.Arkadaşım daha çok var, yetişiriz diyor…

 3. Meryem (13 Nisan 2014 saat: 12:36)

  ben rüyamda eşim, kızım ve ben uçağa bildik .uçağın havalanip kalktığını gördüm. Camdan evlerin minicik göründüğünü gördüm koltuklar tek kişilik ve otomatik olarak uçak kalkarken çember gibi kapanıyor koruma amaçlı olduğunu düşünüyorum. Kendimi rahat ve mutlu hissediyordum korkmadim.Fakat nereye niçin gittiğimizi bilmiyorum uzun bi rüya değildi zaten hemen uyandım. Uçakta sadecje biz variz başkalarını görmüyorum uçağın havalanip kalktığını çok net olarak hissettim. Sanki gerçekti gece gördüm saati bilmiyorum ama sabah namazından önce gördüm yorumunuzu bekliyorum inşallah yorumlarınız teşekkür.

 4. bahattin (07 Nisan 2014 saat: 12:47)

  rüyamda uçak görüyodum fakat uçağın içinde değil dışındaydım arka tarafı düz bi kargo gibiydi uçak havalanır gibi oluyordu bu esnada oğlumla bi kaç arkadaşı uçağın üstünde ,üstüde bi teras gibi düz açılır bi kapının içinden bu yere çıkıyorlardı bende bu esnada oğluma bağırıyodum dışa çıkma diye uçak havalanacak diye . hayırlara vesile olur inşallah .rüyamı yorumlarsanız sevinirim iyi günler

 5. yeliz (28 Mart 2014 saat: 09:13)

  Merhaba bende rüyamda uçak gördüm ama içinde Yoktum daha doğrusu kendimi göremedim büyük bi uçak rüyamda çok adrenalini yuksek bi şekilde ucucuyodu önüne dağ geliyordu birden yükseliyordu sonra assagi iniyodu hizli bi şekilde sonra yine yuksek bisey cikiyodu yükseliyordu donuyodu uçarken izlemesi keyifli ama bi taraftan da tehlikeli gibiydi.hatta içimden bu ucakta olsam falan birşeyler düşündüm ama pek hatirlamiyorum Hayirlara vesile olsun insallah

 6. Selim (13 Mart 2014 saat: 21:44)

  Ruyama baslamadan önce 14 nisanda kuzenimin dugunu var istanbulda annemlerle ben istanbula gidis-dönus bilet aldık ancak farkli firmalardan ucaklarimizin kalkis saatleri arasinda 20 dakika var.gelelim ruyama ruyamda ucaga gec kaldıgımı ve yetismeye calistigimi goruyordum sonra birden ucak pistinde buldum kendimi ucak gazladi ve hizla kalkis icin ilerlemeye basladi bende ardindan kostum tam havalanacakken uçagın altinda güya bi tuş varmis ve o tusa basinca ucak duruyormus zor zekat bu tusa bastım ve uçak durdu.Bindiğimde annemlerinde o ucakta oldugunu gördüm annem bana yer ayırmış gel oglum otur dedi bense baska bi yer bulup yok buraya oturdum bile dedim sonra da uyandim. Ruyamin yorumu nedir

 7. sanane (02 Mart 2014 saat: 10:08)

  bende bugün uyandığımda birden bire evimize bir yaklaşan sey gördüm ve o şeye baktım.. pencereden birde ne görüyüm bize doğru gelen uçak ama içinde akrabalarımız wardı.. Ve sonra biraz ileride durdu bir baktım kuzenim ve eniştem.. sonra yanlarında bebekleri wardı ama 1 taneydi sonra bizde kalacaklarını söylediler we nenem bizdeydi. nenem söyledi isterseniz bizde yatın ve kuzenim yok teşekkürler dedi ve uyandığımda gerçek değıldi bir rüyaydı….

 8. zafer (30 Ocak 2014 saat: 22:12)

  merhaba.
  2 rüyadan bahsediceğim bu rüyaları 1 hafta içinde gördüm

  ilk rüyamda 2 uçak çarpışıyor. İlk uçağı takip ediyorum havada ama kendimde havaalanındayım uçak kalkıyor yükseliyor yüükseliyor ve alt taraftan bir uçak gelip bu uçağa çarpıyor. o an uyandım.

  ikinci rüyamda gökyüzünde uçak görüyorum uçağı takip ederken olmayacak bir şekilde bulutun içine giriyor ve kaybediyorum. Ama uçak böyle parlak birşeydi sanki havada iken herkesin dikkatini çekebilecek bir uçaktı.

 9. Recep (16 Ocak 2014 saat: 03:55)

  Merhabalar
  Çok sık rüya görmüyorum.hislerim kuvvetli ve gördüğüm rüyalar normal hayatta çıkıyor ve yaşıyorum.Gördüğüm rüyaların %90 ı çıktı.

  Gördüğüm rüyaya gelince;
  Son 3 gündür ardarda rüya gördüm.İkisi birbiriyle aynı diğeri farklı.
  Adana seyhan nehrinin yanında 1 samimi arkadaşım abim babam ben oturuyoruz.Sol çaprazımızda nehrin üstünde taş köprü var insanlar geçiyor üzerinden.Bir anda yağmur bastırıyor ama çok şiddetli ve sonra anında seyhan nehri taşıyor köprü üstünden geçen insanlar sulara kapılıyor nehir sağ tarafa doğru akıyor.(Ama gerçekte nehir sol a doğru akıyor.Orda tersi bir durum yaşanıyor o dikkatimi çekti rüyada)Ama biz nehirin sularına kapılmıyoruz yüksekteymişiz sadece ayaklarımız ıslanyor o kadar.Nehrin öbür tarafında havaalanı varmış.Uçaklar sıraya girmiş sanki bir afetten kaçar gibi seri şekilde kalkışlara geçiyorlar. Uçaklar beklemiyor birbirini.Uçaklar su dolmuş pistte zor kalkıyor.Her kalkan ucağın bası dik 60 derece açıyla uçaklar kalkmaya çalışıyor ve fırtanadan zorlanıyorlar.İlk kalkan uçak onurair in uçağıydı ve kalkıyor 800 metre kadar havalanıp fırltına arka üstü çeviriyor takla açıyor hızlıca arka üstü nehre düşüyor.Nehrin akıntısına kapılıp gidiyor.İnsanlar nehre atlıyor yolcuları kurtarmak için onurair in düşme anında THY uçağı kalkıyor büyük bir uçak zorla kalkıp irtifaya geçiyor.Ardına bir tane daha kalkıyor o da onurair gibi 700 800 metre yükseldikten sonra fırtınaya dayanamıyor savurup arka üstü çakılarak düşüyor.Resmen kıyamet gibi bir ortam oluşuyor.Nehre atlayıp onurairdeki yolcuları kurtamaya çalışan insanlar.Nehrin taşmasından korkup kaçan insanlar.3, düşen uçağa yardıma koşan insanlar.Tuhaf bir rüyaydı.(Not:3. gün gördüğüm rüya yani bugün)
  Harici olarakta onurair olan uçağı ben 3 gün öncede rüyamda gördüm çok kısa birşeydi.Uçak kalkarken 700 metre kadar havalanıp düşüyordu o esnada uyandım ve yere çakılıp çakılmadığını görmedim.çakılmasına az bir mesafe kala uyandım.(Not: 1. Gün gördüğüm Rüya)

  Hastanedeymişim acilde ama kendimi çok iyi hissediyorum.Sedyede yatıyorum.Yan sedyede yatan orta yaşlı bir kadın var bacağı çatlakmış.Doktor muayine ediyor ve çatlağın çok ters olduğu ve kırılması gerektiğini söylüyor.Çatlak olan kısım sağ bacağı olup diz kapağıyla ayak bileği arasında. Doktor altına taş katıyor boşluk bırakıyor yumrukla vurarak çatlağı kırmaya çalışıyor.Bayağı ugrastıktan sonra zorla kadının sağ bacağındaki çatlağı kırıyor.Alçıya almak için götürüyorlar.Sonrada uyandım.(Not: bu da 2. gün yani dün gördüğüm rüya)

  Doğru düzgün rüya görmem ben çoook çok nadir.Ama gördüklerim çıktığı için korkuyorum.Ardarda 3 gün böyle garip rüya görmem endişelendiriyor.Beni dinlediğiniz için şimdiden çok teşekkür ederim.
  Hayırlara vesile olması dileğiyle…

 10. deniz (28 Aralık 2013 saat: 17:09)

  ruyamda su anda nısanlı olan eskı sevgılımı dugunden kacırıyoruz bı kac arkadas daha sonra bızım pesımıze dusuolar ben bı yere saklanıorm bunlara gdın dıorum gdıolar .sonra havada 4 5 tane ucak yada helıkopter gordum elektrık trafosu tasıolardı ama 1 yada 2 tanesını dustu ucaklarla beraber .sonra ben tam saklandıgım yerden cıkarken baska bı eskı sevgılmle karsılasıoruz bısıklet suruyo arkasındada bı cocuk var konusuoruz ve gdıo bız konusurken halamın kocasıylada karsılasıoruz onunlada konusuruoruz.o da bısıklet suruodu .daha sonra ben kacırdıgımız kızın yanına gıtmek ıcın ara yollardan kosarak gdıorum sonra bı kamyon bana dogru karsımdan gelıodu ben hemen kenara cekıldım bu kamyonda benım kenara cekıldıgım yerden u donusu yaparak hızlı bı sekılde grı dondu kamyonun onunde ben koşturuorum o da benım arkamdan gelio carpmıo ama degıo bana sonra ben kenara gecıorum o da kenara gecıo megerse benım gectıgım kenarda yol calısması yapılıomus yolun sonunda ben cok yoruluorum ve kendımı kenara etıorum kamyon duruo bende yoluma devam edıorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , ,