RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçak Kaçırmak

Rüyada uçak kaçırmak, hain planlar yapıldığına ve kişinin kötü niyetli davranışları, düşünceleri neticesinde başına türlü belalar açılacağına, bu sıkıntılardan kurtulamayıp elindeki her şeyi kaybedeceğine yorumlanır. Hayra yorumlanmayan rüya, İslami açıdan da günah dolu bir hayata özenildiğine, başkalarının kısmetlerinin ellerinden alındığına ve haksız kazanç elde edildiğine işarettir. Hatalar ve sapkın düşünceler içinde olunduğuna da alamet olan rüya, kişinin kendi hayatı ile beraber ailesinin hayatını da etkileyen girişimler ve davranışlar içinde olunduğuna delalet eder.

Rüyada Uçak Görmek

Uçak görmek iyi havadis olarak yorumlanırken, iş açısından kişinin çok büyük bir teklif alacağına ve bulunduğu il, hatta ülke sınırları dışına çıkıp, yeni bir hayat kuracağına yorumlanır. Uçak gören kişiler mevki ve makam sahibi oldukları gibi, iyi bir üne ve bol kazanca da sahip olurlar. Zengin, gösterişli bir yaşama da işaret eden rüya, zevk içinde geçecek bir hayatı da müjdeler.

Rüyada Uçağa Binmek

Uçağa binen kişi yolculuğa çıkar. Genellikle seyahat edilecek bir iş sahibi olunacağına, kişinin başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, önemli bir lider haline geleceğine de işaret eder. Uçağa binmek, ertelenen ve hep ötelenen bir konunun artık açıklığa kavuşturulup, çözüleceğine delalet eder. Hamile bir bayan uçağa bindiğini görürse erken doğum yapar. Bekar biri için de yıldırım nikahı kıyılacak bir ilişkiye başlayacağına tabir edilir. Rüyada uçağa bindiğini görmek, kişiye gelecek çok önemli bir haber sonrasında duyulacak büyük mutluluğa da alamettir.

Rüyada Uçak Kaçırmanın Psikolojik Tabiri

Uçuk kaçık fikirleri olan, fantastik hikayelerden beslenen ve gerçeklik duygusunu genel olarak yitirmiş kişilerin gördükleri rüyalar arasındadır. Uçak kaçırdığını gören kişiler hazıra konan, hiçbir çaba sarf etmeden, kolay yoldan zengin olmak isteyen ve sorumluluk duyguları gelişmemiş kimselerdir. Aşırı hayalci, ayakları yere basmayan bir yaşama sahip olunduğunun da göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!