RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçak Kullanmak

Rüyada uçak kullanmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında yapmak istediği herşeye sadece kendi kararlarını vererek gerçekleştirdiğine, başka insanların söyledikleri ile yola çıkmadığına, bu sayede hem hayatına başka insanların müdahale etmesini hem de başka insanlar yüzünden kötü durumlara düşme tehlikesini engellemeye çalıştığına alamet eder. Aynı zamanda, çok kazançlı işlere girip çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada Uçak Kullandığını Görmek

Rüyada uçak kullanmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da hayatının diğer aşamalarında her zaman kendi duygu, düşünce ve fikirleri ile hareket ettiğine, bu sayede şimdiye kadar hiçbir sorunlar karşılaşamadığına ve bundan sonra da bu şekilde hareket ederek çıkabilecek sorunlara ve yaşanabilecek sorunlara karşı rahatça karşı koyabilmekte olduğuna delalet eder.

Rüyada Savaş Uçağı Kullanmak

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri herhangi bir sorunla karşılaşmadığı iş hayatında ya da eğitim hayatında bir anda karşısına çıkacak bir sorun ile çok kötü ve zor durumlara düşeceğine, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına ancak uzun bir süre boyunca bu konuda herhangi bir ilerleme sağlayamayacağına işaret eder. Ayrıca, rüyayı gören kişinin, kendisini çok zor durumlara düşüren kişiyi insanlara açıklayacağına ve bu sayede ondan gelebilecek tüm kötülükleri ortadan kaldıracağına tabir edilir.

Rüyada Jet Uçağı Kullanmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok kısa bir zaman içinde çok büyük bir atılım yapacağına ve bu atılım sayesinde çok yüksek bir mevkiye geleceğine yorumlanır.

Rüyada Uçak Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına ve bu sayede çok mutlu olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: