RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçakta Uçmak

Rüyada uçakta uçmak, hızlı gelişen işlere ve alınan neticelerin beklentilerin üzerinde olması demekken, aynı zamanda kişiyi şaşkınlığa düşürecek haberlere de yorumlanır. Uzak yoldan gelecek olan yatılı misafirleri ağırlamak veya kişinin bir anda karar vererek deniz aşırı bir yolculuk yapacak olduğuna da delalettir. Her türlü makam ve mevki konusunda elde edilen başarıya ve ulaşılacak kalıcı kariyere ifade edilir. Kişinin hızlı bir yükseliş sayesinde hem kazancını artıracağını, hem de işinde herkesin imreneceği koşullara sahip olacağını vurgular. Beklemede kalan, uzamış veya kişiye sıkıntı veren pek çok sorunun kısa zamanda hızlı şekilde sonuçlanacağını bildirir. Uçakta uçan kişiler bekarlık günlerini güzel bir evlilik kararı ile sonlandırırlar. Yıldırım nikahı kıymak ve çocuk sahibi olmak demektir.

Rüyada Uçaktan Düşmek

Plansız, programsız girişilen işlerin neticesinde yaşanacak bazı hayal kırıklıklarının aslında kişi için çok önemli tecrübeler olacağını, bu deneyimler sonrasında risk almadan girişeceği işlerde daha fazla başarı elde edeceğini ifade eder. Uçaktan düşmek nişan veya söz bozulması gibi anlamlara da gelirken, uzun süreli beraberliklerde ayrılıkların da gündeme geleceğine yönelik bir işarettir. Maddi olanaklarını yarınları düşünmeden har vurup harman savuran kimselerin bir anda kendilerini borç içinde bulabileceklerine dair bir uyarı olarak da ele alınmasında fayda vardır.

Rüyada Uçakta Yemek Yemek

Çok çalışarak, alın teri ile elde edilmiş kazancın kişide yaratacağı huzura ve afiyette geçecek günlere işarettir. Hem mal, hem de sağlık demek olan rüya, her türlü haberin kişiye mutluluk getireceğini, pek çok açıdan şanslı bir dönemde olunduğunu belirtir. Küskünlüklerin veya ayrılıkların son bulacağını bildiren rüya, yeni bir aşkın kapıda olduğunu da ifade eder.

Rüyada Uçakta Uçmanın Psikolojik Yorumu

Hayallerle dolu bir hayatın, romantik kişiliğin göstergesi olduğu gibi, rüya sahibinin zaman zaman gerçeklerin verdiği rahatsızlıktan kaçmak için hayal dünyasına saklandığını da ortaya koyar. Hızlı karar verme ve aynı anda çok fazla ilgi alanına sahip olma anlamlarına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!