RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçan Balık Görmek

Rüyada uçan balık görmek, kısa zamanda elinize geçecek yüklü bir miktarda para ve bereketin artmasıdır. Bu rüyayı gören çok kazançlı ve bol gelirli bir döneme girer. Her yönden feraha ermeye, güvenilir ve ahlaklı arkadaşlara, arzu ve isteklerin yerine gelmesine ve hiç ummadığı yerden gelecek güzel haberlere işarettir. Bazen de bu rüya ticarette beklenilenin olmaması, iş hayatında olumsuz gelişmeler ve kısa süreli üzüntüden sonra yaşanacak mutluluk dolu günlerdir.

Rüyada Balık Görmek

Bu rüya çoğu zaman hayırlı ve güzel bir rüya olarak görülmektedir. Balık gören kişi büyük bir nimete sahi olur. Yine bu rüya geniş ve bol gelir, hayırlı bir kısmet, mevki ve makam sahibi olmak, mal, mülk, bol geçim şeklinde yorulabilmektedir.

Rüyada Küçük Balık Görmek

Bazı tabircilere göre bu rüya üzüntüdür. Fakat balıkla ilgili rüyalar genellikle para ve mala işarettir. Çokça balık görenin parası artar. Büyük balıklar hayal bile edilemeyecek büyüklükte ganimet elde etmek, mal sahibi olmak ve çokça para kazanmaktır.

Rüyada Tuzlu Balık Görmek

Rüyada görülen tuzlu balık birçok alime göre üzüntü ve kederdir. Tuzlu bir balığı, tutup pişirdiğini görmek, ilim öğrenmeye, rızık kazanmaya ve para elde etmeye işarettir. Balığı kızartmak da aynı şekilde yorulmaktadır. Balığı kızartıp yiyen çok büyük hayırlara ulaşır. Bu rüya dünya sıkıntılarının tamamen bitmesine işarettir.

Rüyada Gökyüzünden Balık İndiğini Görmek

Rüyada gökyüzünden kendisine balık indiğini gören kimse, çok ahlaklı, iyi yürekli ve dini açıdan da derecesi büyük birisidir. Bu rüyayı görenin duaları kabul olur. Dünya ve ahirette mutlu ve mesut yaşar. Kendisine düşmanlık edenlere galip gelmeye, şan ve şöhret sahibi olmaya da işarettir.

Rüyada Büyük Balık Görmek

Rüyada görülen büyük balık kısmetin yanında cami, mescit gibi yerlere de yorulabilmektedir. Bu rüya salih ve takva sahibi bir adama, dinde ilerlemeye ve ibadetlere işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Uçan Balık Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Emir (27 Kasım 2016 saat: 15:31)

  Merhaba ben rüyamda afedersiniz swinger yapan 4 çift balina gördüm. Önce tövbe tövbe ruh gibi uçarak izliyordum sonra birden balinalar beni gördü ve aralarına katılmamı istediler. Ben de katıldım ve kan ter içinde (he he) uyandım. Rüyamın yorumu nedir? Email: emirelti_89@gmail.com

 2. naz (25 Ocak 2016 saat: 14:43)

  Rüyamda akvaryumun için deki balıklarım uçmaya başladılar bir tane de mavi bir balık vardı ilk önce o uçmaya başladı ve balığın karnı akvaryumun camına geldi ben hemen onu kurtarıp suyun içine koydum ve diğer balıklar da uçmaya başladı her tarafa ben anneme ve ağabeyime söyledim ve onlarda çok şaşırdılar ve sonunda uyandım

 3. Berkan (11 Ocak 2016 saat: 00:24)

  Ruyamda akvaryumumdakı lepısterımın yanında renklı renklı sıyahlı kırmızılı lepıstes balıkları eklıyordum.Odama gıttım geldım baktım balıklar yok hepsı kapagın ustunde.Yanlarına yaklastım ve bırden hepsı ucmaya basladılar canlıydılar bıldıgınız havada normal sekılde yuzuyorlardı.Korktum hepsını suya attım tekrar ucustular.

 4. esen (06 Aralık 2015 saat: 16:37)

  Rüyamda kalkışa geçen bir uçak gördüm uçak havalandığında arıza yapıp ters döndü önce sonra düzelmeye çalışırken tekrar tekrar kontrolünü kaybedip sağa sola gitmeye başladı sonra düştü uçağın düştüğünü görünce çevremdekilere uçak düştü diye seslendim ve uçağın düştüğü yere doğru koştum.uçağın denize düştüğünü görünce biraz rahatladım insanlar ölmemiştir düşüncesiyle hemen uçağın yanına gittim ve uçağın kocaman bir balık olduğunu gördüm balina kadar belki daha büyük insanları içinden çıkarmak için uçağın yani balığın kapısını arıyordum açmak için çok aradım insanların içerde hareket ettiklerini ve seslerini duyuyordum ardımdan başka insanlarda yardım etmek için koşuyorlardı yanıma onlarla birlikte yine uçağın kapısını aradık ama bulamadık ve uyandım.

 5. muhammed (20 Eylül 2015 saat: 17:40)

  merhaba eşim rüyasında bir uçağın üstünde kayınvalidem ve beni gördüğünü anlattı.Ve nerede ise uçağın üstünden düşecekmiş gibi olduğunu ve uçakta iken de çok büyük devsal balinaların uçtuğunu söyledi.uçağı indirdiğimi ve tekrar üç kişi bir balona bindiğimizi söyledi ve tekrar uçtuğumuzu söyledi nedir acaba bu rüyanın tabiri.

 6. mehtap (29 Ağustos 2015 saat: 08:23)

  Merhaba. Dün gece rüyamda gökyüzünde uçan kocaman balıklar gördüm ve tam onları izlerken bir tane mavi kocaman bir balık evimin balkonuna düştü ama yaşıyordu ve çok güzel bir balıktı. Sonra onu geri gökyüzüne yollamak isterken bu sefer başka bir balık balkona bakan mutfağımın camına dümdüz gelip kırıp içeri girdi. Yorumlarsanız çok mutlu olurum. Kimseye anlatmak içimden gelmedi ama buraya yazdım lütfen ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkür ederim.

 7. ceyda (24 Temmuz 2015 saat: 13:45)

  Rüyamda magara gibi bi yerde gece karanliginda rengarenk ama simli isiltili baliklarin ucustugunu gordum sanki kelebek gibiydiler ama farkli farkli boylarda baliklardi. Orada suda vardi ama bunlar suyun ustunde havada yuzuo gibiydiler sora orada o baliklarin arkasinda dayimi gordum o perisan bi haldeydi sanki esmerlesmis gibiydi ve cok sarhostu balik kosmet die biliorum ama dayimi baglantilandramadim bu ruyayla ? …

 8. Tuğçe (03 Temmuz 2015 saat: 17:32)

  Rüyamda gökyüzünde sürü halinde balıklar vardı. Büyüklerdi. Bir tanesi yere düştü bacağıma çarptı ve çizdi bileğimi. Balığın gövde kısmı biraz değişikti ve canlı değildi. Büyük bir balık olmasına rağmen gövdesinde kılçıkları vardı.

 9. yusuf naci (22 Şubat 2015 saat: 08:45)

  Benim akvaryumum var içinde 20 25 tane cıklet yunus beyaz melek balıklar mevcut.Rüyamda hepsinin akvaryumdan çıktığı gördüm ilk olarak dizime yapısmış gördüm öldüğü zannettim sonra farkettim ki hepsi üstümde idi ve hepsinin agızları açıp açıp kapanıyordu.Ölmemişlerdi.Hatta uçan beyaz balıklar dahi vardı…Şimdiden Tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,