RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçan Balık Görmek

Rüyada uçan balık görmek, kısa zamanda elinize geçecek yüklü bir miktarda para ve bereketin artmasıdır. Bu rüyayı gören çok kazançlı ve bol gelirli bir döneme girer. Her yönden feraha ermeye, güvenilir ve ahlaklı arkadaşlara, arzu ve isteklerin yerine gelmesine ve hiç ummadığı yerden gelecek güzel haberlere işarettir. Bazen de bu rüya ticarette beklenilenin olmaması, iş hayatında olumsuz gelişmeler ve kısa süreli üzüntüden sonra yaşanacak mutluluk dolu günlerdir.

Rüyada Balık Görmek

Bu rüya çoğu zaman hayırlı ve güzel bir rüya olarak görülmektedir. Balık gören kişi büyük bir nimete sahi olur. Yine bu rüya geniş ve bol gelir, hayırlı bir kısmet, mevki ve makam sahibi olmak, mal, mülk, bol geçim şeklinde yorulabilmektedir.

Rüyada Küçük Balık Görmek

Bazı tabircilere göre bu rüya üzüntüdür. Fakat balıkla ilgili rüyalar genellikle para ve mala işarettir. Çokça balık görenin parası artar. Büyük balıklar hayal bile edilemeyecek büyüklükte ganimet elde etmek, mal sahibi olmak ve çokça para kazanmaktır.

Rüyada Tuzlu Balık Görmek

Rüyada görülen tuzlu balık birçok alime göre üzüntü ve kederdir. Tuzlu bir balığı, tutup pişirdiğini görmek, ilim öğrenmeye, rızık kazanmaya ve para elde etmeye işarettir. Balığı kızartmak da aynı şekilde yorulmaktadır. Balığı kızartıp yiyen çok büyük hayırlara ulaşır. Bu rüya dünya sıkıntılarının tamamen bitmesine işarettir.

Rüyada Gökyüzünden Balık İndiğini Görmek

Rüyada gökyüzünden kendisine balık indiğini gören kimse, çok ahlaklı, iyi yürekli ve dini açıdan da derecesi büyük birisidir. Bu rüyayı görenin duaları kabul olur. Dünya ve ahirette mutlu ve mesut yaşar. Kendisine düşmanlık edenlere galip gelmeye, şan ve şöhret sahibi olmaya da işarettir.

Rüyada Büyük Balık Görmek

Rüyada görülen büyük balık kısmetin yanında cami, mescit gibi yerlere de yorulabilmektedir. Bu rüya salih ve takva sahibi bir adama, dinde ilerlemeye ve ibadetlere işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!