RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçan Balon Görmek

Rüyada uçan balon görmek, rüyayı gören kişinin, gerçekleştirdiği çalışmalar ve ortaya koyduğu projeler yeterli ilgiyi görmediği için iş hayatı ya da aile hayatı ile ilgili olarak kurduğu bütün hayallerin boşa gideceğine, bu yüzden rüya sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, çok büyük üzüntü yaşayacağına, işten güçten elini eteğini çekeceğine ve çok büyük endişe ve sıkıntı yaşayacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada Uçan Balon Tutmak

Hayallerine ulaşmak için her yolu deneyen rüya sahibinin, bütün uğraşlarına rağmen iş hayatında herhangi bir başarı sağlayamaması yüzünden çok zor zamanlar geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine ve hayallerine tekrar kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Uçan Balon Yakalamak

Rüyayı gören kişinin, içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulmak için hayallerini gerçekleştirmek zorunda olduğuna, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına, bu yüzden ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Uçan Balona Binmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok uzun bir zamandan beri gerçekleştirmek istediği hayallerinin, biraz daha çaba ve azim sayesinde yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Uçan Beyaz Balon Tutmak

Uzun bir zamandan beri aile iş hayatında çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçiren rüya sahibinin, çok büyük bir sabır ve çaba göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına ve çok güzel ve çok hayırlı kısmetler kazanacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Uçan Balon Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. feray egri (24 Aralık 2014 saat: 07:51)

  Kızımla birlikte küçük bir uçan balona bindik ama yerden bir iki metre yükseldi olduğu yerde kaldı daha yükselmedi o yükseklikte oda gibi bir yerin içinde döndü durdu balondan indikten sonrada elime bi sarımsak aldım ayıklamaya başladım

 2. aslı (06 Aralık 2014 saat: 19:14)

  ben rüyamda ilk önce uzun bir yol gördüm ama o sonradan bize doğru yaklaşıp bi bomba gibi patlayıp gözlerimln önünde öldü sonra elinde silah olan(büyük silah) adamlar bize doğru gelip bizi krali.enin evine götürüp bizi odaya kilitleyip gittiler sonra su akmaya başladı ama su bildiğimiz gibi değildi su çok ağırdı betonu kırıp aşağa atıyodu ben sonra camdan kralicenin odasına gidip telefon alıp gizlice kaçıyorum dışarda iyileri öldürüyolardı kötüler beni fark etmesinler diye markete girdiğimde orası çok normaldi(sıradan bir market gibi) ondan sonra ordan cıkıp kendimi blr anda ucan bolonun içinde bulyordum yanımda 4-5 kişi vardı ormana geldiğimizde 2 erkek ve ben 6-7 adım gidip durduk onlarkonusurken (ne konustuğuklarını hatırlayamıyorum)ben takım elbiseli bir adam gördüm (arkasından bizden uzallaşıyordu ) sonra yanıma bir kız gelip(kız 10 yasında gibişydi) gizli bir şekilde anahtaarı verip bayıldı ben anahtarı saklamak için yüz üstü yatıp yetke karnımın arasına koydum sonra bi anda kızı yüksek bir yerde yatıyodu ve herkezz başındaydı bende dahıl olmak üzere ama bir kişi biraz uzakta piyona calıp sarkı söylüyordu ben ona sende gel dedikten sonra arkamdan kestikdiye ses geliyor bakıyorum kameralar (dizi cekiyoruz sanki sonra (sargı bezi ve sayre gibi tıbi malzemeler) için kendimi ve 2 kişiyi marketin önünde nasıl giricez diye konusuyoruz ilk ben girlyorum onrada onlar rafların üzerinde sessiz bir şekilde giderken farkedillyoruz ve kavga ediyoruz sonrda uyandım ben bide merak ettiğim blrsey sorcam 1 rüyayı neden 2den fazla görürüz lütfen en kısa sürede cevaplayın :)

 3. aslı (06 Aralık 2014 saat: 19:01)

  ben rüyamda ilk önce uzun bir yol gördüm ama o sonradan bize doğru yaklaşıp bi bomba gibi patlayıp gözlerimln önünde öldü sonra elinde silah olan(büyük silah) adamlar bize doğru gelip bizi krali.enin evine götürüp bizi odaya kilitleyip gittiler sonra su akmaya başladı ama su bildiğimiz gibi değildi su çok ağırdı betonu kırıp aşağa atıyodu ben sonra camdan kralicenin odasına gidip telefon alıp gizlice kaçıyorum dışarda iyileri öldürüyolardı kötüler beni fark etmesinler diye markete girdiğimde orası çok normaldi(sıradan bir market gibi) ondan sonra ordan cıkıp kendimi blr anda ucan bolonun içinde bulyordum yanımda 4-5 kişi vardı ormana geldiğimizde 2 erkek ve ben 6-7 adım gidip durduk onlarkonusurken (ne konustuğuklarını hatırlayamıyorum)ben takım elbiseli bir adam gördüm (arkasından bizden uzallaşıyordu ) sonra yanıma bir kız gelip(kız 10 yasında gibişydi) gizli bir şekilde anahtaarı verip bayıldı ben anahtarı saklamak için yüz üstü yatıp yetke karnımın arasına koydum sonra bi anda kızı yüksek bir yerde yatıyodu ve herkezz başındaydı bende dahıl olmak üzere ama bir kişi biraz uzakta piyona calıp sarkı söylüyordu ben ona sende gel dedikten sonra arkamdan kestikdiye ses geliyor bakıyorum kameralar (dizi cekiyoruz sanki )sonra

 4. Zeynep (23 Kasım 2014 saat: 12:19)

  İyi günler. Rüyamda sevdiğim çocuğun elinde bir tane yeşil ot vardı. Sonra kaldıraç gibi birşeyle onu göklere doğru çıkardım. Çıkarken ben aşağıdan baktığımda üzerinde krem rengi bir kazak ve yine aynı renk bir pantolon vardı. Güya balonmuş o ve yukarıda bir tören hazırlığı gibi birşey vardı herkes telaş içindeydi. Bütün hepsi balonun içindelermiş gibi. Ama tam olarak balon değildi yani balon çadırı görmedim. Göklerde çok yüksekte olduğunu hatırlıyorum. Etraftaki insanları tanımıyordum hiçbirinin yüzünü hatırlamıyorum. Nasıl yorumlamalıyım? Teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,