RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçan Kuş Görmek

Rüyada uçan kuş görmek, büyük emek harcanan bir işin sonuna gelindiğine ve nihayet istenilen mevkiye, başarıya ulaşmanın rahatlığı ile keyifli zamanlar geçirileceğine, kişinin elde edeceği bu önemli başarıyı kutlamak için ailesi ve sevdikleri, dostları ile beraber kutlama yapacağını bildirir. Gelecek iyi haberleri de bildiren rüya, hayırlı kısmetlerin, bol rızkın da alameti olarak görülür. Uçan kuş rüya sahibi için sıkıntısız bir hayat anlamına geldiği gibi, sürekli seyahat edilen, yeni insanlarla tanışılan ve yeni yerler görülen bir işe sahip olmanın da alametidir. Görev nedeniyle sık sık yer değiştirmek zorunda kalan, ailesinden uzakta olan kimselerin hasretlerini azaltmak için sevdikleri ile sürekli temas halinde olacağına yorumlanır.

Rüyada Uçan Kuş Vurmak

Kötü bir olaya işaret eder ki genellikle kişinin kendi hatasından kaynaklanan bir durumun ciddi bir üzüntü yaratacağı şeklinde tabir edilir. Günah işlemek, vicdanı yaralayan bir olaya bulaşmak, kul hakkı yemek ya da hastanede yatmayı gerektiren bir hastalığa yakalanıp, hayatı uzunca bir süre askıya almak anlamına da gelir. Rüya sahibinin aslında kendisi için çok olumlu sonuçlanacak bazı gelişmeleri öngöremediği için harekete geçmeyeceğini ve sonrasında da geç kalacağını, kaçırılan fırsatların çok büyük olacağını ve kısmetleri küstüreceğini de tabir eder.

Rüyada Uçan Kuş Avlamak

Uçan kuş vurmakla benzer yorumlanabilir. Farklı olarak kişinin büyük bir fırsat ele geçirerek, hayatını istediği gibi değiştirebilme şansı bulacağını müjdeler. Ayağına gelen şansı iyi değerlendiren kişinin, ülke çapında duyulacak işler yapmasına ve düne kadar sıradan olan hayatının, bundan sonraki dönemlerinde aşırı yoğun ve popüler bir hale geleceğini de delalet eder.

Rüyada Uçan Kuş Görmenin Psikolojik Yorumu

Nostaljik bir bakış açısına sahip, geçmişte kalan ancak hala kişiyi etkileyen durumlardan dolayı görüşleri bulanıklaşan, iç dünyalarında hayalle gerçek arasındaki çizgiyi zaman zaman ayırt edemeyen kimselerin ruh hallerini bildirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Uçan Kuş Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Murat Başak (23 Nisan 2016 saat: 09:51)

    2beyaz güvercin büyüklüğünde kuşların insanlar tarafından önlerine yem atılan küçük tavşanları avlamaya çalışırken,Ben o kuşlara engel olmak için kuşları kovalamaya çalışıyorum.Kovalıyorum,biraz uzaklaşınca kuşlar tekrar oraya geliyor.Bunu bana nasıl yorumlarsiniz teşekkür ederim.

  2. turgut (05 Mart 2016 saat: 07:55)

    Eski apartmanimizda eski evimizin balkonunda bi kız ile sariliyorum balkonun demirleri yok. Binadan bi bayan çıkıp ileri doğru bişey atıyor attığı şey uçup bizim seviyemize gelince kırmızı çok Güzel bi kuş olduğunu görüyoruz hayretle bakıp neden bıraktı ki bu güzel kuşu diye konuşuyoruz.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,