RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçma Görmek

Rüyada uçma görmek, rüyayı gören kişinin rahata ereceğine, kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, hayatının düzeleceğine, işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine ve isteklerinin de gerçekleşeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin sevinçli ve müjdeli haberler alacağına, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, kafasındaki soru işaretlerinden, içindeki korku ve şüphelerden de arınacağına ve güzel günlere kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Havada Uçmak

Rüyayı gören kişinin başarılı olacağına, üstünlük elde edeceğine, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına alamet eder. Rüya sahibinin kısa süre içinde ferahlayacağına, huzuru yakalayacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada Uçakla Uçmak

Rüyayı gören kişinin ticarette çok büyük bir yol alacağına, kendi işinin başına geçeceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine ve meslek hayatında herkesin kolay kolay gelemeyeceği noktalara geleceğine delalet eder.

Rüyada Uçan Balonla Uçmak

Rüyayı gören kişinin kazançlı işler yapması sayesinde eğlencesinden ve keyfinden geri durmayacağına, zevki sefa içinde olacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine alamet eder.

Rüyada Paraşütle Uçmak

Rüyayı gören kişinin sevdiği bir iş kolunda ilerlemeye karar vereceğine, bu sayede daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine tabir edilir.

Rüyada Helikopterle Uçtuğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşam standartlarının ve refah düzeyinin artacağına, gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, imkânlarının çoğalacağına, hayat kalitesinin de yükseleceğine işaret eder. Rüya sahibi kendisine hayır ve uğur getirecek gelişmeler yaşayacak ve yeni işler üzerinden uzlaşma sağlayacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!