RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçtuğunu Görmek

Rüyada uçtuğunu görmek hayırlara vesile olacak olayların işareti olarak yorumlanır.  Rüyada uçmak, rüya sahibinin tüm sıkıntı ve dertlerini bir kenara atacağına, uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına delalet eder. Rüyada uçtuğunu gören kişi hava yolu ile kafa dinleyeceği ve tüm sorunlarını unutacağı yeni bir yere gidecek orada keyifli günler geçirecek demektir.

Rüya sahibinin çok yükseklerde uçtuğunu ve yükseklik nedeni ile içinin titrediğini görmesi, sabırlı olması gerektiği anlamına gelir. Öte yandan da özel hayatın alt üst olup, sükûnetin ve huzurun yerini sorunların, anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların almasına delalet eder. Rüyada kanat çırparak uçtuğunu gören kişiyse farklı dillerden ve farklı ırklardan kişilerle bir araya gelecek demektir.

Rüyada Uçakla Uçtuğunu Görmek

Rüya sahibinin çok istediği bir şeye kavuşmasına ya da çok istediği bir şeyi yaşamasına işaret ederken kimi rüya tabirlerine göre uçakla uçmak uzaktan gelecek güzel haberler olarak ifade edilir.

Rüyada Ayağın Yerden Kesilmesi

Rüyada ayaklarının yerden kesildiğini ve uçtuğunu gören kişinin içinde bulunduğu ruh halinin ve bulunduğu mekânın değişeceğine delalet eder. Yani kişi mutsuzken mutlu, fakirken zengin, hastayken sıhhatli olacak demektir.

Rüyada Uçak Görmek

Rüyasında uçak gören kişinin batıl inançlarından, klişelerden, ön yargılardan ve tutucu tavrından vazgeçeceğine ve ufkunu geliştirmek için gelişme göstereceğine delalet eder. Rüya sahibi yenilenmek ve tazelenmek istiyor diye yorumlanır.

Rüyada Uçağa Binmek

Rüya sahibinin başını çok ağartacak, tüm huzurunu kaçıracak ve uykularının kaçmasına neden olacak bir işe bulaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Uçağın Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin hiç de tekin olmayan bazı kişilerle karşılaşacağına ve onlarla bir iş için anlaşmaya varacağına yorulur. Rüya sahibi durumun ciddiyetini daha sonra fark edecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Uçtuğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Dilek (25 Nisan 2014 saat: 13:02)

    İSmim dilek 30yaşındayım bekarım bir beraberliğim var.Rüyamda her yer yıkılmış yerin dibine batmış gibi benimde özel güçlerim var güya ve ne zsman placağını biliyorum. Sevdiklerimi toplayıp kurtaracağım sizi diyorum. Nu arada korkan bir çocuk var gel oğlum diyip onu emziriyorum. Süt akıyor göğdümden. Sonra ailemi alıp uçuyorum onları uçuruyorum halının üzerinde gibi ama tam hatırlamıyorum. Antartikanın üzerinden geçiyorum ilerliyorum ve bir yerde iniyorum. Bakıyorum Birleşik Arap Emirlikleri. Orada bazılarına selam verip yol soruyorum farklı dillerde. Sonra yola çıkıyorum Losangelese gitmek için bakıyorum kar var. O sırada sevgilimi işe almak isteyeler aarıyor onlara da yol sorup sevgilimin aramasıyla uyanıyorum. Lütfen acil yorumlar mısınız?

  2. Gülşah (13 Mart 2014 saat: 11:03)

    Merhabalar.
    Rüyamdan sanki bir kuş gibi uçuyordum. Ne kanadım vardı ne de çok yükseklerden uçuyordum. Kanadım yoktu biraz koşar adımlar attığımda ellerimi çırparak havalana biliyordum.Uzak bir bölgeden kardeşimi annelerin yanına götürdüm. Ailemden uzak da yasıyorum kardeşimle birlikte yaz tatili olmuş ve ablqmların yanına gidecekmişsiz. Çok çok güzeldi ve yorucu.güVe o şekilde ablamları da götürecekmişim derken uyandım. Şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,