RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçuk Görmek

Rüyada uçuk görmek, yapılan işlerden büyük bir kazanç sağlanacağına ve bu paranın kullanılarak yapılacak başka işlerde mal ve mülkün arttırılacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin, var olan zayıf yönlerinin her gün biraz daha düzeleceğine ve güçleneceğine ve insanlar arasında daha çok saygı duyulan ve daha çok hürmet edilen bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada Uçuk Çıkması

Rüyada uçuk çıkması, rüya sahibinin, işlerinde ve aile hayatında anlaşamadığı kişilere ve bu kişilerin yapılan işlere engel olmaya çalışmalarına yorumlanır.

Rüyada Dudağında Uçuk Çıktığını Görmek

Rüyada dudağında uçuk çıktığını görmek, yaşanan bir zorluk sırasında düşmandan destek gelmesine ve zorluğun hızlı bir şekilde ortadan kalkmasına delalet eder. Hesapta olmayan olaylarla karşılaşmaya ve rüyayı gören kişinin, duyduğu endişelerin yersiz olduğuna işaret eder.

Rüyada Uçuğun Genişlediğini Görmek

Rüyada uçuğun genişlediğini görmek, parça parça gelen ya da azar azar yapılan işlerin miktarının artmasına ve bu işlerin süreklilik kazanmasına delalettir.

Rüyada Uçuğun Kanaması

Rüyada uçuğun kanaması, rüyayı gören kişinin giriştiği işlerle birlikte daha çok kazanmasına ve bu yeni kazançların masrafları arttırmasına yorulur.

Rüyada Morluk Görmek

Rüyada morluk ya da çürük gören kişinin, yapmaya çalıştığı işlerde bilgisizliğinden ve acemiliğinden ötürü zorlandığını ve bu durumdan sıkıntı duyduğunu belirtmektedir.

Rüyada Göz Altlarının Morarması

Rüyada gözaltlarının morardığını gören kişinin, bazı şeylerden ötürü sorun yaşadığına ve bu yüzden insanlarla sağlıklı bir iletişim kuramadığına yorumlanır.

Rüyada Vücudunda Morluk Görmek

Rüyada vücudunda morluk görmek, sona erdirilen işlerden ve çok önce bitmiş işlerden kalan borçların ödenmesine ve kısa süreli de olsa iş yaşantısında ferahlığa çıkılmasına işaret eder. Aynı zamanda, yoğun geçen iş yaşamının rüya sahibi üzerinde bıraktığı yorgunluğa ve yıpranmışlığa yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!