RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçurtma Görmek

Rüyada uçurtma görmek, düze çıkıp, ferahlığa ve esenliğe kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin herkese garip gelen ama kendisi için büyük keyif veren hobileri var demektir. Herkese tuhaf gelen bu hobilerle uğraşmak rüya sahibi için bir deşarj olma şeklidir ve kendisi için ilaç niyetindedir. Rüyada uçurtma görmek, uzaktan gelecek olan bir kişinin varlığına işaret ederken aynı zamanda bu kişi ile gelecek olan bir müjde anlamına da gelmektedir.

Rüyada Uçurtma Uçurmak

Rüyasında uçurtma uçurduğunu gören kişi, güçlü ve kudretli kişi olarak tabir edilir. Bu kişinin sahip olduğu yüce kudret ve inanç sayesinde hayatı güzelliklerle ve başarılarla geçecek herkes yaşam enerjisine ve inancına hayran kalacaktır.

Rüyada Uçurtma Yapmak

Rüyasında uçurtma yaptığını gören kişi, küçük bir çocuk gibi sevinip, havalara zıplayacağı bir şey öğrenecek ya da sürpriz bir gelişme yaşayacaktır. Rüya sahibi için mutluluk verecek ve hayır getirecek bir rüyadır.

Rüyada Uçurtma Almak

Rüyada uçurtma almak, rüya sahibinin özel yaşantısı ve ikili ilişkileri ile tabir edilir. Rüya sahibi, düzgün, ahlaklı duygularında samimi ve ciddi kişi olarak yorumlanır. Bu sayede de kendisi için hayırlı olacak bir kişiyle karşılaşıp onunla güzel bir birlikteliğe başlayacak demektir. Bu işin sonu hayır ve mutluluktur.

Rüyada Uçurtma Düşmesi

Rüyada uçurtmanın yere düşmesi, ortalıkta dolanan, herkesi üzen, korkutan ve telaşa düşüren bir fısıltının çok şükür ki doğru olmadığının kısa sürede anlaşılması ve insanların bu sayede rahat edip, huzura kavuşması anlamına gelir. Rüyada uçurtmaların hareketsiz şekilde öylece durduğunu ama düşmediğini görmek de zamanı geldiğinde gerçekleşecek bir olayın habercisi olarak tabir edilir. Bu işin henüz vadesi tamamlanmamış, gerçekleşmesi biraz daha zaman alacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Uçurtma Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Alice (11 Ekim 2015 saat: 14:27)

  Şuan hala resmi olarak evli olduğum ama boşanma davası süren eşimle birlikte uçurtma uçurduğumuzu gördüm hava bulutluydu çevremizde fısıltılar ve bizi izleyen kişiler vardı bunlarda evliyken bize müdahale eden ve evliliğimizin bitmesine vesile olan insanlardı ne var ki nefret etmeme rağmen ikimizde mutluyduk çevremizde bizi kıskanan ve çekemeyen insanların varlığını da hissediyorduk terlemiş bi şekilde uyandım çok etkilendim anlam veremedim nerdeyse iki senedir ayrıyız şuan sınavlara hazırlanıyorum ayrıca uçurtma bi yere takılıp dolanmıştı birlikte açmaya çalışmıştık ama düştüğünü görmedim bakalım cevapsverecek misiniz ?

 2. senem (19 Mayıs 2015 saat: 10:04)

  Rüyamda birini uçurtma uçururken gördüm. İpini çok yakından uçacak şekilde tuyuyordu ve ben ona “ipi gevşet daha yükseklere uçur daha güzel uçar” diyordum. O da “hayır” diyordu ama ipini gevşetip uçurtmanın daha uzağa uçmasını sağladı. Bulunduğumuz alan yemyeşildi, güneş ve hafif tatlı bir esinti vardı. Sanki huzuru bulmuş gibiydim. Çimlere uzandım daha sonra uçurtmayı uçuran kişi yanıma geldi o da çimlere uzandı bana bilmediğim bilgiler verdi, ona sorular sordum cevapladı. Sonrasında “oruçluyuz içeri geçelim iftar yapalım istersen” dedi. Ben de oruçlu olmasına şaşırtdım çünkü ramazanda değildik. Sonra uyandım.

 3. hasan (01 Nisan 2015 saat: 09:57)

  Rüyamda eski eşim başkalarından aglamakli bi sekilde para istiyor yardıma ihtiyacim var diyor.kimse ona para vermiyor.sonra ben o kişileri tek tek dovuyorum neden yardım etmiyorlar diye.sonra başka yerlere gidiyoruz beyaz bi arabaya biniyorum biryerlere gidiyorum.uçurtma yapıyorum tanımadığım bi kişi de bana yardım ediyor.ucurtmayi eski eşimle birlikte ucuruyoruz.

 4. Mehmet (12 Kasım 2014 saat: 02:20)

  İyi günler. Ben rüyamda uçurtma uçuruyordum beni çekerek ileridebir göle doğru çekiyordu oraya doğru geldikten sonra orada diğer insanlarda uçurtma uçuruyordu bir ara benim uçurttuğum uçurtma suya düştü ve hemen havaya kalktı ama öyle bir yukarı çekiyordu ki beni ben zaptedemiyordum yanımda uçurtma uçurmakta olan birisinin bacağından tutarak yardım alıyordum ve başımın tam üstüne kadar dikeldi ipi koluma iz yapıyordu, uyanıncada kolum uyuşmuş bir şekildeydi. Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,