RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçurtma Uçurmak

Rüyada uçurtma uçurmak, ümitlere işaret eder. Rüya sahibi gerçekleşmesi zor olan bazı olaylara karşı ümidini korur ve gerçekleşmesi için bekleyişini sürdürür. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada uçurtma uçurduğunu gören kimse, uzak yerlerden haber alır. Ayrıca bu rüya, rüya sahibi için bir uyarı niteliği taşır. Günlük hayatını boşa geçirmemesi, faydalı işler yapması için uyarıdır.

Rüyada Uçurtma Görmek

Rüyada uçurtma görmek, beklenmedik anlarda gerçekleşecek güzel olaylara delalet eder. Rüya sahibi, karamsarlığa düşmüşken bir anda yaşayacağı bir olay kendisini çok mutlu etmeye yetecektir. Rüyayı gören kişi, yükselecek ve şerefe erişecektir. İnsanların gözünde saygın biri haline gelecek. Ancak rüya sahibinin kibirli davranması bu özelliğini kaybetmesine yol açabilir.

Rüyada Uçurtma Yapmak

Rüyada uçurtma yapmak, rüya sahibinin kendi çabalarıyla bir yerlere gelmesi anlamına gelir. Kişi, zor günlerini yanında kimse olmadan tek başına geçer ve sonunda aydınlığı görür. Kendi çabalarıyla bir şeyler yapması kendine olan güvenini de tazeler ve başarıları daha değerli olur. Hedeflerini daima yüksek tutar.

Rüyada İp Görmek

Rüyada ip gören kimse, hayatında daha düzenli, daha dikkatli olur ve varlıklı bir yaşam sürer. Rüya sahibi hayatında yanlışa yer vermemeye çalışır. Rüyada ip görmek, sihre de delalet eder. Hiç beklenmedik olayların yaşanması muhtemeldir. Allah tarafından rüya sahibinin daha güzel bir yaşam sürmesini sağlayacak gelişmeler yaşanır. Bu düzenin bozulmaması için her fırsatta Allah’a şükredilir.

Rüyada Uçurum Görmek

Rüyada uçurum görmek, tehlike içinde olunduğunu gösterir. Rüya sahibinin fark ettiği ancak ihtimal vermediği olaylar gerçekleşir ve rüya sahibi bu yaşanacak olayı engelleyemediği için pişmanlık duyar. Rüyada uçurumdan düştüğünü görmek, çok da kötü sonuçların gerçekleşeceğine işaret eder. Kısacası rüyada görülen uçurum, tehlikeye, sıkıntıya, zor bir duruma düşmeye delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Uçurtma Uçurmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Selim (03 Ekim 2015 saat: 15:48)

    Rüyamda uçurtma uçuruyorum uçurtma cok yüksekte sonra ucurtmanin ipini yükselsin diye çekip çekip bırakıyorum.sonra çurtmanın ipini biraz daha açiyorum uçurtma dahada yükseliyo ve kayboluyo uçurtmanın ipini tutuyorum uçurtma gine bende ama uçurtma görünmüyor gökyüzüne bakıyorum ama sadece ip görünüyor uçurtma görünmüyordu.

  2. gürkan übeyid (09 Temmuz 2015 saat: 12:55)

    Merhabalar; rüyamda çok sevdiğim bir arkadşım ve kardeşimle birlikte denizdeydik oltayla avlanıyorduk herhalde o kısmı tam hatırlayamıyorum. Denize düşen büyük bi uçurtma vardı nasıl oluyor bilmem ama uçurtma babamınmış denize çakılmış arkadaşım bana hadi uçyrtmayı uçuralım dedi ben birazdan dedm avlanıyordum oltayla.kardeşim ve arkadaşım denize çakılmış olan babamın uçurtmasını uçjrtmaya çalıştılar.önce uçurtamadılar bir yada iki kere düştü sonra ben oltayı bıraktım yan taraflarında başka uçurtma vardı onu aldım tek başıma uçurdum bu arada arkadaşım uçurtmayı uçurttu denize doğru istikametteydi bende il seferde uçurtmayı uçurdum ama denizin aksi istikametinde uçtu bende bönürlenerek arkadaşıma sen bilmiyorsun bak bem hemen uçurttum dedim gülüyorduk sonra benm uçurtma düşüyordu ben geme uçurttum ama bu kes uçurtmamda deniz istikametinde uçmaya başladı ben ve arkadaşım sanki cok mutluyduk eğleniyor hülüyorduk uçurtmaları uçururken. Acaba bu rüyamın tabiri nedir ? Şimdiden teşekkürlerimi sunarım hayırlı ramazanlar.

  3. habip (01 Temmuz 2015 saat: 13:58)

    Selamaleykum rüyamda uçurtma ucurdum çok mutlu oldum bi an o uçurtma ile birlikte göğe yükselmek istiyorum sanki o uçurtma başkasının miş gibi ardından daha büyük bir çıta aramaya başlıyorum fakat bulamadan uyandım hayır olsun insaallah

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,