RuyaTabirleri.com

Rüyada Uçurumdan Düşmek

Rüyada uçurumdan düşmek, rüyayı gören kişinin, hayatını çok kötü ve büyük bir şekilde etkileyecek, uzun bir zaman boyunca acı duymasına sebep olacak ve çok üzüntülü dönemler geçirtecek bir olay ile karşı karşıya kalacağına ve artık hayatını bu olayın etkisi ile farklı şekilde yaşayacağına tabir eder.

Rüyada Uçurumdan Düştüğünü Görmek

Parasal ve manevi olarak çok zor ve sorunlu bir dönemden geçildiğine, rüyayı gören kişinin bu durumdan dolayı çok üzüntü duyduğuna, yaşanan sorunların belirsizlik yaratmasından ve çok uzun bir zaman daha sürecekmiş gibi görünmesinden ötürü ileriki zamanlar için çok daha fazla üzüntü duyduğuna rivayet eder. Ayrıca yaşanan sorunların ve sıkıntıların çok acı sonuçları olabileceğine delalet eder.

Rüyada Uçurumdan Düşen Birini Görmek

Rüya sahibinin etrafındaki insanların sebep olduğu olaylardan ötürü sıkıntı içine girdiğine, büyük bir üzüntü ve endişe yaşadığına ve bu durumu düzeltmek için olmadık işlere girip daha da kötü ve sorunlu zamanlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Uçurumdan Düşmekten Kurtulmak

Rüyayı gören kişinin uzun bir zamandan beri yaşanan ve maddi ve manevi çok büyük sorunlara neden olan sıkıntılardan kurtulacağına, problemlerinin biteceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve uğradığı zararların daha fazlasını çalışarak kazanabileceğine tabir eder.

Rüyada Uçurumdan Düşmek Üzere Olmak

Yaşanan sıkıntılar için doğru kararların verilip doğru adımların atılmasında kararsız kalındığına, sorunların bir türlü doğru dürüst çözülüp gerekenlerin yapılamadığına ve yeni problemlerin çıktığına rivayet eder.

 Rüyada Uçurumdan Düşmek ve Ölmek

Rüya sahibinin, yaşanan sıkıntılardan sonra adeta küllerinden yeniden doğacağına, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine ve artık tüm sorunların sona erip problemlerin bittiğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Uçurumdan Düşmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ezgi (03 Ocak 2015 saat: 21:31)

  Rüyamda uçurumdan düşüyorum düştümde yere bir metre kala aniden uyanıyorum.
  Bida bu rüyayı görmek isteniyorum ama yine görüyorum .
  Size şunu tavsiye ederim yatanıza bir daha yicek kırıklamayın .
  Eyer kırıklarsanız kötü rüya görürsünüz sakın yiyecek kırıklamayın .
  Size tavsiye ederim.

 2. başak (31 Aralık 2014 saat: 11:16)

  Babamla birlikte akşam arabayla 1 saatlik bir yola çıkıyoruz daha sonra yolda babam duruyor ve geri geri gitmesi gerekiyor bende arabadan inip babama işaret yapıyorum o sırada babam birden uçurumdan aşağı düşüyor araba takla atıyor düştüğü yerde ağaçlar var ormanlık bir yer gibi sonra ben çığlık çığlığa baba diye bağırıyorum peşinden de ben atlıyorum fakat ölmüyorum ambulans arıyorum hep meşgul çalıyor sonra da uyanıyorum.

 3. Sinem (28 Kasım 2014 saat: 09:11)

  Mrb. Benim kız kardeşim var, şu an evli ve ocakta doğum yapacak allah nasip ederse. Bende evliyim ve iki çocuğum var.
  Rüyamda üniversiteye gidiyormuşuz beraber, ikimizde genç ve bekarız. Ve çok dik bir yokuş var okulun önünde.
  Ve bir anda kız kardeşim uçurumdan aşağı düşüyor. Yuvarlanıyor metrelerce, ben çığlık çığlığa izliyorum, en son bir duvara carpıyor ve kafası kopuyor.
  Yardım çağırmak istiyorum telefonla ama dilim tutulmuş gibi sanki, bir türlü konuşamıyorum telde…

 4. bedirhan (27 Ekim 2014 saat: 11:57)

  ruyamda arabayı suruyorum .hava çok karanlık arabanın içinde ailem de vrdı çok korktum onume bişey geçti ve hemen kostu çok korkumutum o sırada arabnın tekeri patıp ucurmundan yuverlandım ve tam o sırada uyanmıstım bu ne demek biliormusuunuz
  ? kaldtığımdan gozlerimden yaslar gelmişti ve tel çaldıbabnem hastalanmıs çok kortuk ruya ile bir ilgisi vrmı onlar nelerdir kormek ağlamak bişeye işatemi aslında bn astımım oda buna giriormu siğzden yardım bekliom yardımcı olun lütfen

 5. gullu (23 Mayıs 2014 saat: 00:40)

  Rüyamda arkadasimin ailesiyle uludaga gitmisiz pikniğe ama daha sonra onlar piknik yaparken ben en sevdiğim arkadasimla dolasiyorduk ve arkadasim uzakta olan köye gitmemizi istedi bende tamam dedim daha sonra yolun yarisina geldik ben faz geçtim ama o devam etti ben gondum ama o dönmedi aradik taradik bulamadik 3 gün geçti ben hala ariyorum en sonunda fotografina bakip agliyorum …
  Bu neye cikar

 6. elif (23 Nisan 2014 saat: 01:46)

  Babamla ben izmire giderken sabuncubelini cikarken bizim frenler kopuyo ve ucuruma yuvarlaniyoruz ucurumunbiraz alt tarafinda kocaman bir agac var ve araba o agaca takiliyo kurtuluyoruz tam bizi kurtarmaya gelenler varken uyaniyorum cumartesi gece bunu gordum pazartesi geceside haberleri izliyorum kaza olaylari oluyo hep uzuluyorum sonra kalkip yatiyorum uykuya gectikten sonra erzurumda bi dugun varmis toplanip butun aile oraya gidoyomusuz giderken baska bi araba yoldan cikip ucuruma yuvarlaniyo ucuruma yuvarlanan arabada anne ve 3 ve ya 4 yaslarinda kucuk kiz vardi ucuruma yuvarlanan arabadan kucuk kiz sag cikarken annesi kafasi ve vucudu birbirinden ayrilmis bi sekilde kafasi yol kenarinda vucudu ucurumdan asagi yuvarlaniyo kucukk kiz aglarken ordan gecenler annenin kafasini kizin onune atiyolar tam ben arabadan inip kizin yanina gidicekken uyaniyorum vee bu ruyalari gorup uyandigim zamman saat dk hep ayni oluyor cokk korkuyorum :((((

 7. yusuf (16 Nisan 2014 saat: 00:22)

  Rüyamda bir şeyden kaçıyorum. Galiba yavru bir kaplan veya yavru bir aslan. En sonunda uçurumun dibine kadar geliyorum. Ben öleceksem eğer sende öleceksin diyorum ve yavru kaplan üstüme atladığında kenara çekiliyorum ama beni de tutup kendisiyle aşağı uçuyoruz. Ben havada sürüklenirken tutunacak bir yer arıyorum ve bir yer bulup tutnuyorum. Kaplan da bana tutunup kendini yukarı çekiyor ve bana saldırıyor. Ben yumruklayıp tekrar aşağı atmak istiyorum. Yumruğum ağzına giriyor ve parmağım dişine takılıyor ama ısırmıyor yani attığım yumruk dişini sıyırıyor. Parmağım çok acıyor ama hala yumruklamaya devam ediyorum.Kaplan tam düşecekken Bir kez daha elim ağzına giriyor ve bu sefer elimi kapıp kendisini yukarı benim yanıma çekiyor ve tam bu anda uyanıyorum. Şimdi bu ne anlama geliyor ok merak ediyorum. Yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkürler..

 8. sena (31 Mart 2014 saat: 10:08)

  Akşamın karanlığında babam ben ve kuzenim arabayla yolculuk yapıyoruz. Gittiğimiz yol sisli olduğu için babam sağ yola sapıyor. Yolda ilerlerken babam radyo ile uğraşıyor elinden düşen şeyi almak için eğiliyor. O sırada önümüzdeki otovüs sağa sapıyor ve biz uçuruma uçuyoruz. Ama araba takla açmıyor olduğu gibi düşüyor. Etraf çok karanlık hiçbir yeri görmüyoruz ben bu sırada telefonu çıkarıp annemi arayacakken uyanıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,