RuyaTabirleri.com

Rüyada Ucuzluk Görmek

Rüyada ucuzluk görmek, beklentisini çok yüksek tutan ve çalıştığı işi beğenmeyip başka bir işe başlayan kimselerin aradıklarını bulamayacaklarına ve derin bir hayal kırıklığı içine düşeceklerine alamettir. Kurnazlık yapan bir dosta da işaret eden rüya, bu kimsenin kişiyi kendi menfaatlerine göre yönlendirmeye çalışacağını ve onun üzerinden prim yapmak isteyeceğini de tabir eder. Dolandırılma veya aldatılma olayları ile karşılaşacak olan rüya sahibinin aşırı saf ve iyi niyetli tavrının başına dert açacağına, insanlara koşulsuz güveninin neticesinde zarar ziyana uğrayacağına ve maddi anlamda da beklenmedik kayıplar yaşayacağına yorumlanır. Bütçe hesabı yapılmadan veya gelir gider dengesi tam olarak düşünülmeden yapılan harcamaların veya ev, arsa gibi taşınmaz alımları için girişimde bulunmanın faturasının ilerleyen dönemlerde ağır olacağına, kişinin yaşayacağı maddi sorunların bu ödemeleri güçleştireceğini de ifade eder.

Rüyada Ucuzluktan Eşya Almak

Küçük hesaplar yapan rüya sahibinin bu huyundan vazgeçmesi gerektiğine ve arkadaşları arasında bencilliği ve cimriliği nedeni ile hoş karşılanmadığını, ilişkilerinin giderek zayıflayacağını alamet eder. Kişinin sürekli tutamayacağı sözler vermesinin sonucunda mahcup durumlara düşeceğini, ailesine ve yakın çevresine karşı küçük düşeceğine işaret eder. Rüya sahibi hakkında aşağılayıcı sözlerin etrafta dolaştığına, özellikle karakteristik özellikler açısından kişinin etrafınca beğenilmeyen tutumları olduğuna da işaret eder.

Rüyada Ucuzluktan Giysi Almak

Olmadık problemler yaratacak olan rüya sahibinin aslında ortada bir neden yokken kavga çıkardığına ve sevdiklerini gereksiz nedenlerle kırdığına işarettir. Düşüncesizce yapılan davranışlardan ötürü kişinin beklemediği tepkiler alarak yakın çevresiyle arasında gerginliklere neden olacağını da tabir eder.

Rüyada Ucuzluk Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin bazı duygularını gereğinden fazla abarttığını, coşkusunu da, üzüntüsünü de ilgi görmeye yönelik şekilde ortaya koyduğunu ve bu nedenle sosyal ortamlarda itici biri gibi göründüğünü işaret eder. Kontrol altına almakta güçlük çekilen ve uçta yaşanan duyguların sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,