RuyaTabirleri.com

Rüyada Umreye Gittiğini Görmek

Rüyada umreye gittiğini görmek, kişinin normal hayatında hac görevini yerine getirmek için elinden geleni yaptığına, kişinin Allah katında sevilen bir kul olduğuna ve Cenab-ı Hak katında amelinin makbul olacağına işarettir. Bazen kişinin rüyada umreye gittiğini görmesi, uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olmaya da işaret olabilmektedir.

Rüyada Hacca Gitmek

Rüyada hacca gitmek, oldukça hayırlı bir rüyadır. Bazen rüyada hacca gitmek dinde erişilecek olgunluğa, bazen ise hayır ve hasenatta bulunulacağına işaret eder. Rüyasında Müslümanlar için mübarek yeri ziyaret ettiğini gören kimse hayatındaki tüm dertlerinden, üzüntülerinden ve kederlerinden kurtulacak ve rahata kavuşacak da demektir. Bazı rüya tabircileri ise rüyada hacca gitmeyi, kişinin normal hayatında yapacağı hac görevini müjdeliğine yorumlarlar. Rüyasında kişinin kendisini hac yolunda görmesi, borçlarından kurtulacağına ve hayırlı işlerle uğraşarak sevap kazanacağına delalet eder.

Rüyada Hacı Olmak

Rüyanızda hacı olduğunuzu görmek, rahatlığa kavuşacağınıza ve sevineceğiniz olayların olacağına delalet eder. Dini duygularınızın ve inancınızı da simgeleyen bu rüya, aynı zamanda rüya sahibinin güzel ve hayırlı işler yaparak insanları mutlu edeceğine de yorumlanmaktadır. Rüyada hacı olmak bir kısmete erişmeye ve iş hayatında yükselerek bol kazanç elde etmeye de işaret eder.

Rüyada Kâbe Ziyareti

Rüyada Kâbe ziyareti yaptığınızı görmeniz, bir devlet büyüğünden dini bir menfaat ya da yardım göreceğinize işaret eder. Kişinin saygınlık kazanacak ve itibarı yükselecek bir iyilikte bulunacağına da yorumlanan bu rüya, genel olarak kişinin hac ziyaretinde bulunarak Müslümanlığın şartlarından en mühim olanını da yerine getireceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada Kâbe ziyareti yaptığını gören kişi dini anlamda makbul ve fazilet sahibi bir kişi ile tanışacak demektir. Bazı rüya tabircileri ise rüyada yapılan Kâbe ziyaretini hastalıktan sonra şifa bulmak şeklinde yorumlamaktadırlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!