RuyaTabirleri.com

Rüyada Üniversite Hocası Görmek

Rüyada üniversite hocası görmek, çalışma hayatı ile ilgilidir ve yakın geçmişte iş yerinde amirlerinden ya da kendi yerine göz diken bir çalışma arkadaşından gördüğü haksızlıkla işinden olan, uzaklaştırılan veya derecesi düşen rüya sahibinin yeniden hak ettiği konuma geleceğini, yanlış yapan kimselerin özür dileyeceklerini tabir eder. Tutarlı davranışların, işine olan hakimiyetin ifadesi olan rüya, kişinin geleceğine hırsla sahip çıkacağına ve tüm planlarını zirveye yerleşmek için yapacağını, bu yolda sadece aklını kullanacağını delalet eder. Sorunlarını mantık içinde çözmeye çalışan rüya sahibinin rakiplerine veya aynı işyerinde çalışan arkadaşlarına kendini her şekilde ispat edeceğini, şöhret sahibi olarak daha çok para kazanacağını bildirir. Hitabet konusunda iyi olmak ve başkalarına akıl vermek manasındadır.

Rüyada Üniversite Hocası Olduğunu Görmek

Her sorunla nasıl başa çıkılacağını bilecek kadar hayat tecrübesi edinecek olmayı ve bu deneyimleri iş yaşantısında paraya dönüştürmeyi ifade eder. Bireysel beceriler, eğitim ve tutkularla hareket etmek, her el atılan konuda başarı sağlamak demektir. Evlatları olanlar için iyi eğitimler alıp, herkesi onurlandıracak işler yapacaklarına müjde verirken, yurt dışına okumaya gitmenin de delaletidir. Rüyayı gören kişi ailesinden hürmet görür ve özellikle akrabalar içindeki büyük kişilerin de fikri danıştığı bilge biri olur.

Rüyada Üniversite Görmek

Paniğe kapılmadan son derece soğukkanlı ve sakin şekilde sorunları halledecek olan kişinin, kendi hayatı dışında yakın çevresindeki bir dostunun mesleki sorunlarına da çare bulacağını tabir eder. Başkalarına el uzatacak ve onlara yardım edecek kadar tecrübeli olmak demektir.

Rüyada Üniversite Hocası Görmenin Psikolojik Yorumu

Yakın görülen birine karşı kendini ispatlama çabası olarak yorumlanan rüya, özellikle aile büyüklerinden birinin kişiye mesleki anlamda söylediği olumsuz bir sözün hırsa neden olduğunu ve rüya sahibinin bu kimseyi söylediği sözlerden mahcup etmek istediğini işaret eder. Aynı zamanda hem iş, hem de özel hayatta duyguların saklandığını da işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!