RuyaTabirleri.com

Rüyada Ünlü Görmek

Rüyada ünlü birini görmek çok güzel ve hayırlıdır. Rüyada ünlü birini gören kişi her yerde sözü geçen, kendisine saygı duyulan, nüfuslu ve kariyerli biridir ve bu kişi gerek özel hayatında, gerekse iş hayatında tüm kararları alan kişi olarak tabir edilir. Evli kişiler için rüyada ünlü birilerini görmeleri evlilik hayatında da söz sahibi olmaları anlamına gelirken bekâr kişiler için her şeyin yolunda gideceğine ve hayatta mutluluğu yakalayacaklarına işaret eder.

Rüyada Ünlü Olduğunu Görmek

Rüyada ünlü olduğunu görmek iyi değildir, kişinin hedeflerine ve ideallerine kavuşamayacağına ve mutsuz olacağına işaret eder. Bu rüya bazı hareketlerinizden ötürü insanlar tarafından tahkir edileceğinize, davranışlarınıza daha fazla dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada ünlü olan kişi doğru yoldan saparak bazı hatalar işler.

Rüyada Ünlü Bir Şarkıcı Görmek

Rüyada ünlü bir şarkıcı görmek yer değişikliğine işaret ederken aynı zamanda kişinin sıkıntı ve darlıktan kurtularak rahata ve esenliğe kavuşmasına delalet eder. Bazı alimlere göre ise bu rüya gören kişinin şan ve şöhret kazanmasına, toplum içinde yükselmesine veya elde edeceği başarılar ile herkesin takdirini toplayacağına işarettir.

Rüyada Ünlü Bir Kadın Görmek

Rüyada ünlü bir kadın görmek iyi şekilde tabir edilmez. Kişinin içine düşeceği sıkıntıya ve zorluğa işaret eder. Bu kişi içine düşeceği kötü durum nedeni ile çok sancılı günler yaşayacak demektir.

Rüyada Ünlü Bir Erkek Görmek

Rüyada ünlü bir erkek görmek hayırlıdır. Rüya sahibinin tüm dertlerinden, üzüntüsünden ve kederinden kurtularak mutlu ve güzel günler yaşayacağına delalet eder. Bazen de ünlü bir erkek görmek kişinin içinde bulunan bazı isteklerinin gerçekleşmeyecek boyutta olduğunun ve daha makbul dualar etmesi gerektiğinin göstergesidir.

Rüyada Ünlü Bir Oyuncu Görmek

Rüyada ünlü bir oyuncu görmek sevinçli ve mutlu gelişmeler yaşamak anlamına gelir. Bu kişi gerek aşk gerek evlilik hayatında da gerçek huzuru ve aşkı yaşayacak demektir. Rüyasında ünlü bir oyuncu gören kişinin etrafındaki kişiler de çok zengin olacak demektir.

Rüyada Ünlü Bir Kadın Oyuncu Görmek

Rüyada ünlü bir kadın oyuncu görmek bu kişinin çevresindeki kişilerin kendisinden faydalanmaya çalıştıklarına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin maddi zorluklar yaşayacağı anlamına da gelir.

Rüyada Arkadaşını Ünlü Olmuş Görmek

Rüyada arkadaşını ünlü olarak gören kimse, yakın zamanda yakınında bulunan dostlarının sadakatini sorgulayacağı bir imtihandan geçer. Bu kişi, çevresinde bulunan ve daima kendisinden faydalanan arkadaşlarının zor zamanlarda yanında bulunmadıklarını görecek ve gerçek dostlarını ayırt etmiş olacaktır.

Rüyada Ünlü Birisi İle Evlenmek

Rüyasında ünlü biri ile evlenen kimse, hiç ummadığı bir zamanda ve beklemediği şekilde toplum içinde sivrilerek herkesin tanıdığı ve sevdiği bir kişi haline gelir. Bu rüya, gören kişinin sıradan bir insanken yaptığı davranışlara göre insanlar arasında saygı görmesine ve herkes tarafından bilinen bir şöhrete erişmesine işaret eder.

Rüyada Ünlü Birine Sarılmak

Rüyasında ünlü birisine sarılan kimse dünyada çok saygı duyduğu, herkese ihsanda ve iyilikte bulunan bir kimseden yardım görür. Bu rüya kişinin yanında bulunan ve daima onu gözetip koruyan, kötü günlerinde kendisine destek veren arkadaşıdır. Bu arkadaş tarafından yakın zamanda kötü bir gününüzde destek görür ve onun sayesinde sıkıntılarınızdan kurtulursunuz.

Rüyada Ünlü Biri İle Konuşmak

Bu rüya kişinin dünya hayatında çok nüfuzlu ve varlıklı bir kimse ile tanışacağına ve onunla arkadaş olacağına işarettir. Rüyasında ünlü birisi ile konuşan kimse kendisine yardım edecek kişiler sayesinde her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağı bir dönem geçirir ve onların imkânlarından yararlanır.

Rüyada Ünlü Birisi İle Sevgili Olmak

Bu rüya gören kişi eğer bekarsa, yakında şöhretli ve herkes tarafından tanınan birisi ile evlenir. Eğer gören kişi erkekse varlıklı bir ailenin kızı ile evlenir. Eğer bir bayan bu rüyayı görmüşse daima hayallerini kurduğu erkekle tanışarak, onunla bir yuva kurar.

Rüyada Ünlü Bir Futbolcu Görmek

Rüyada ünlü bir futbolcu görmek kişinin hayallerine kavuşması için çalışması ve boş işleri bırakması gerektiğine dair bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, hayatını gereksiz ve kendisine fayda vermeyecek işleri ile geçirir. Rüyadaki futbolcu bazen de ulaşılamayacak hayallerin, olması mümkün olmayan duaların sembolüdür.

Rüyada Bir Grup Ünlü Görmek

Rüyasından birden fazla ünlü gören kimse, dünya hayatında birçok nimetlere ulaşır ve arzuları kısa zamanda gerçekleşir. Bu rüya genellikle hayırla yorulmaktadır. Başarılarınızın karşılığını göreceğinize ve tüm isteklerinizin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Televizyona Çıkmak

Rüyada ünlü olup televizyona çıkan kimse, toplumun büyük bir bölümünün göreceği ve ya sevip ya da eleştirecekleri bir olaya karışır veya bazı hareketlerde bulunur. Bu rüya bazen de gören kişinin şan, şeref ve şöhrete kavuşmasıdır. Kişi, yüksek bir makama gelerek ya terfi eder veya bir topluluğun başına geçerek amir olur.

Rüyada Ünlü Olup Şarkı Söylemek

Rüyada ünlü olup şarkı söyleyen kişinin başına bazı tatsız hadiseler gelir. Bu rüya sizin kısa süreli bir üzüntü yaşayacağınıza ve hiç istemediğiniz olayların içinde bulunacağınıza işarettir. Rüyada şarkı söylemek günah işlemeye bazen de hatalardan dönmeye delalet eder.

Rüyada Filmde Oynamak

Rüyada herhangi bir filmde oynayan kişi dünyevi arzular peşinde koşup, gününü eğlence ile geçirir. Bu rüya gören kişinin hayatını boş işlerle geçirdiğinin, sürekli nefsinin istekleri peşinde koştuğunun ve hayatın daima keyfini sürmeye çalıştığının göstergesidir.

Rüyada Ünlü Birisi İle Tokalaşmak

Rüyada ünlü biri ile tokalaşan kimse hiç ummadığı bir kişiden yardım görür. Bu rüya, sizin için önemli olmayan fakat en zor anınızda size yardım edecek olan, iyi huylu ve güzel ahlaklı bir adamın sembolüdür. Bazı tabircilere göre ise ünlü birisi ile tokalaşan kimse kuvvetli bir adamla ortak olarak birlikte güzel çalışmalara imza atar.

Rüyada Ünlü Birisi İle Kavga Etmek

Rüyasında oldukça ünlü bir kimse ile kavga eden kimse, dünyada kimse tarafından sevilmeyen ve herkese kötülük yapan bir adamı alt ederek, yapacağı kötülükleri engeller. Bu gören kişi için hayırlı bir rüyadır. İşlerinizi düzene sokacağınızın, hatalarınızdan pişmanlık duyacağınızın ve en kısa zamanda davranışlarınızla beğeni toplayan bir kimse olacağınızın habercisidir.

Rüyada Ünlü Bir Kişiyle Seyahat Etmek

Rüyasında ünlü bir kimse ile seyahat eden kişi, kendisine hayır getirecek ve menfaatine olacak bir yolculuğa çıkar. Bu rüya gören kişinin yapacağı kısa bir gezidir; fakat bu gezi sonrasında rüya sahibi tüm işlerini yoluna koyar veya büyük bir mutlulukla gezisini tamamlar.

Rüyada Şöhret Sahibi Olmak

Rüyada herkesin tanıdığı şanı ve şöhreti büyük bir kimse olmak, gören kişinin bazı belalar yaşayacağına ve üzüleceği bazı hadiselerin içinde bulunacağına işarettir. Bu rüya genellikle kişinin yapacağı hatalar ve günahlardır. Böyle bir rüya gören kimse, dünya hayatına dalarak ahireti tamamen unutur ve dünyanın zevki peşinde koşar.

Rüyada Ünlü Birisine Aşık Olmak

Böyle bir rüya gören kimse gerçek hayatta hiç olmayacak birisine gönül kaptırır. Bu rüya sizin denginiz olmayan ve sizi oldukça üzebilecek birisi ile gönül ilişkisi yaşamaya ve bu ilişkinin sonucunda zarar görmeye işarettir. Bu rüya bazen de kişinin arzu ve istekleri peşinde koştuğunun, olmayacak isteklerde bulunduğunun ve bu nedenle de bazı sıkıntılar yaşadığının göstergesidir.

Rüyada Ünlü Bir Din Alimi Görmek

Rüyada ünlü bir din alimi görmek, kişinin manevi anlamda bazı eksiklikleri olduğunun ve içinde de bunu tamamlamak için istek bulunduğunun göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi kendisine yol gösterecek bir kimse ile tanışır ve onun sayesinde işlediği günahlara tövbe ederek doğru yola erişir.

Rüyada Ünlü Birisinin Öldüğünü Görmek

Bu rüya, güç kaybetmeye veya çevresi tarafından çok sevilen bir kimsenin başına gelecek tatsız hadiselere işaret eder. Rüyada ünlü birisinin vefat ettiğini gören kimsenin yakın bir dostun kendisine ihtiyacı olur ve o kişiye yardım eder. Bazen de bu rüya günahlara tövbe etmeye ve hataları bırakıp doğru yola erişmeye işarettir.

Rüyada Ünlü Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada görülen ünlü, genellikle psikolojik bir rüyadır. Çünkü özellikle genç insanlar televizyonlarda veya sinemada izledikleri ünlülere karşı büyük bir hayranlık ve sevgi duyarlar. Bu sevgi sonucunda da onları görmek ve onlarla tanışmak istediklerinden, bilinçaltlarına işlenen bu durum rüyalarında ortaya çıkar ve rüyasında o hayran oldukları ünlüleri görürler.

Rüyaların bir kısmı bizim bilinçaltımızın sonucudur. Televizyonda sürekli izlediğimiz ünlülerin parlak hayatlarına çoğu kez bir ilgi ve istek duyarız. İçimizdeki aynı hayatı yaşama isteği sonucunda, rüyamızda kendimizi bir ünlü ile arkadaş olmuş veya kendimiz ünlü olmuş olarak görebiliri. Bazen de bu rüya normal hayatta daha pısırık olan kişilerin içinde bulunan öne çıkma isteğinin dışavurumudur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!