RuyaTabirleri.com

Rüyada Ünlü Olmak

Rüyada ünlü görmek başarıya yorumlanır. Gerek iş yerinizde gerek evinizde kendinizden emin olarak atacağınız adımlarla başarıya ulaşacağınıza, çevresi geniş ve güçlü kişi ya da kişilerden yardım alacağınıza delalet eder. Rüyada bir arkadaşınızın, dostunuzun ya da eşinizin ünlü olduğunu görmek, bu kişiyi kaybetmekten korktuğunuzu, ona çok değer verdiğinizi ve bir süre ona karşı olan davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada ünlü insan görmek onu gün içinde sürekli düşündüğünüze, hayranlığınızın hat safhada olduğuna ve artık bilinçaltınıza yerleşmiş olabileceğine de yorumlanabilir. Rüyada çok sevdiğiniz, hayran olduğunuz bir ünlüyü görmek hayra yorumlanmaz, kendinize çeki düzen verip, sosyal hayatınıza dönmeniz gerektiğine işaret olabilir.

Rüyada Ünlü Olmak

Rüyada ünlü olmak iyi, umutlandırıcı haberler alacağınıza, mutlu olacağınıza, borçluysanız borçlarınızdan kurtulacağınıza, davalıysanız davayı kazanacağınıza, bekârsanız evleneceğinize işaret eder. Rüyada ünlü olan kişi heyecanlı ve yeni olaylarla karşılaşabilir, hepsini büyük başarıyla atlatabilir. Karşınıza çıkacak şeylere çok şaşırabilir, çok heyecanlanabilir ya da çok umutlanabilirsiniz.

Rüyada Ünlü Biriyle Konuşmak

Rüyasında ünlü biriyle konuşan kimseye, zengin ve güçlü kişiler tarafından gelecek yardımlar olacağı şeklinde yorumlanır. Bu yardımlar maddi ya da manevi şekilde olabilir. Aynı zamanda aile hayatınızda söz sahibi olacağınıza, sizden büyükler dahi olsa sizin fikirlerinize ihtiyaç duyulacağına işaret eder.

Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek

Rüyada ünlü biriyle öpüşmek hayra yorumlanır. İş hayatınızda aklınıza dahi gelmeyecek büyük bir kazanca erişebileceğinize, esnaf ya da tüccarsa karlı işler yapacağına, memur ya da çalışansa mevkisinde yükselmeye işaret eder. Rüyasında ünlü biriyle öpüşen kişi bir kadın ise ve evliyse çocuklarının hayırlı insanlar olduğuna, onlardan yakın zamanda yardım geleceğine, eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine ve ondan sürekli yardım görüp, iyi anlaşacağına işaret eder.

Rüyada Ünlü Bir Futbolcu Olmak

Gözün çok yükseklerde olduğu anlamına gelir. Bu rüyayı erkek birinin görmesi, onun futbola olan düşkünlüğüne, hayranı olduğu bir futbolcuya çok özendiğine, hayran olduğuna ve onun gibi başarılı bir futbolcu olmak istediğine yorulabilir. Bu rüyayı gören kişi bir bayansa eğer o halde onun başarıya, makama ve prestije önem verdiğine işarettir.

Rüyada Ünlü Biriyle Yakın Arkadaş Olmak

Kişinin takdir edilme, değer görme, iltifat duyma, hediye alma ve herkes tarafından çok sevilme gibi istekleri olduğuna yorulur. Kişi kendini çok seviyor ve önemsiyor aynı şeyi başkalarından da bekliyor demektir.

Rüyada Ünlü Biriyle Beraber Olmak

Kişinin karşısına çıkacak ve adeta onun şansı olacak bir insanın varlığına alamettir. İş ve meslek sahibi birinin kendisine fırsat vermesi ve destek olması sayesinde rüyayı gören kişinin yaşamında adeta bir dönüm noktasının yaşanacağına ve yaşamının kusursuz şekilde ilerleme göstereceğine delalettir.

Rüyada Ünlü Birinin Evinde Olmak

Ferahlık, gönül hoşluğu, eğlence, keyfiyet, rahatlık ve imkân sahibi olmaktır. Kişinin refah düzeyinin artması sayesinde hali keyfi yerinde biri olacağına, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine ve yaşamın tüm zevklerinden haberdar olacağına alamettir.

Rüyada Ünlü Biri İle Sevgili Olmak

Rüya sahibi platonik bir aşka tutulacak demektir. Kişinin karşılığını bulamayacağı bir aşkın peşinden sürüklenip gideceğine ve büyük bir duygu seline kapılacağına ve bu nedenle duygusal yoğunluğunun artacağına işarettir.

Rüyada Ünlü Biriyle Komşu Olmak

Kişinin yeni bir eve taşınmak istediğine yorulur. Daha iyi şartlarda yaşayacağı bir siteye ya da daha elit bir semte taşınmayı planladığına ve hayatında bir değişiklik yapmayı düşündüğüne bunun kendisine iyi geleceğini hissettiğine alamettir. Kişi, bu günlerde amacı yönünde hareket edecek, bunun telaşı ve heyecanı içinde olacak demektir.

Rüyada Ünlü Bir Erkekle Evli Olmak

Kısa süre içinde rahat bir işe sahip olunacağına ve aile hayatının çok huzurlu olacağına yorulur.Kişinin çok etkilendiği bir kimse olduğuna delalettir. Onun, rüyalarına girecek kadar kendisini beğendiği ve yakınlaşmaya çalıştığı bir erkek olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin duyguları konusunda açık davranmasında fayda olabilir.

Rüyada Ünlü Bir Erkekle Sevgili Olmak

Kişinin aklındaki ve gönlündeki birinin varlığı üzerinden yorumlanır. Aşk hayatının hareketli olacağıve kişinin duygusal günler geçireceği anlamına gelir. Gönül ilişkilerinde çok iyi bir yol izleneceğine, zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına ve rahat bir dönemin yaklaştığına işaret eder.

Rüyada Ünlü Bir Erkeğe Aşık Olmak

Rüyada ünlü bir erkeğe aşık olmak, bekarlar için evlilik teklifine ya da evliliğe dair resmi ve önemli gelişmenin yaşanacağına, evli kişiler için eşle aşk tazelemeye, ikinci bahar yaşamaya ve saadet içinde aşk dolu günler geçirmeye delalettir.

Rüyada Ünlü Birinden Hamile Olduğunu Görmek

Bekârlar için evlilik teklifine ya da evliliğe dair resmi ve önemli gelişmenin yaşanacağına, evli kişiler için eşle aşk tazelemeye, ikinci bahar yaşamaya ve saadet içinde aşk dolu günler geçirmeye delalettir. Aynı zamanda, kalben büyük bir bağ kurulmuş olan bir kişi ile uzun bir yola girileceğine ve hayırlı haberler alınacağına delalet eder.

Rüyada Ünlü Biriyle Uyumak

Kişinin yaşamında mucizeler gerçekleşecek demektir. Kişinin sabrının karşılığında muradına ereceğine, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına yorulur. Kişi, o kadar mutlu olacak ki mutluluk sarhoşu olacak demektir.

Rüyada Ünlü Biriyle Top Oynamak

Kişinin rahatlamaya, sakinleşmeye ve huzura çok ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin ruhundan kopan fırtınaların dinmesini istediğine ve bunun arayışı içinde olduğuna işarettir.

Rüyada Ünlü Birisi İle Sevişmek

Rüyayı gören kişinin kendisiyle barışık ve özgüveni yüksek kimse olduğuna alamettir. Kişinin hiçbir ego taşımadığına, göründüğü gibi biri olduğuna, sempatik, açık yürekli ve iyi kalpliliğine, kendini herkese sevdirmeyi başarması sayesinde kendine karşı büyük bir güveni olduğuna yorulur.

Rüyada Ünlü Biriyle Sahneye Çıkmak

Galibiyet elde etmeye, insanlardan ilerde olmaya, üstün gelmeye, başarısı, çalışmaları ve hırsı sayesinde insanların hayranını kazanmaya ve daima onların dilinde olmaya işarettir. Toplumdan bir adım daha önde olmaya, onlara ayna tutmaya ve ışık olmaya alamettir.

Rüyada Ünlü Birisiyle Konuştuğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin hoş sohbet ve tatlı dili oluşuna bu sayede çevresinin geniş, arkadaşlarının çok olduğuna ve dost meclislerinde hep anıldığına ve arandığına yorulur. Kişi, çevresinde renkli kişiliğiyle ünlenmiş demektir. Aynı zamanda, mutlu ve huzurlu bir iş hayatına ve aile hayatına sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada Ünlü Şarkıcı Görmek

Uzun zamandan beri olumlu bir sonuç beklenen bir konuda müjdeli haber almaya alamettir. Ayrıca kişinin hoşuna gidecek ve duymayı en çok istediği sözleri, duymak istediği kişiden duyacağına işarettir. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek ve gönlünü ısıtacak çok özel gelişmeler yaşanacak demektir.

Rüyada Ünlü Biriyle Gezmek

Rüyayı gören kişi hakkında yapılacak dedikodu anlamına gelir. Kişi hakkında söylenecek ve aslı astarı olmayan sözler nedeniyle çok rahatsız olacak bir süre toplum içine çıkmamak için kendini eve hapsedecektir.

Rüyada Ünlü Futbolcuyla Konuşmak

Kişinin gelecekle ilgili büyük planları olduğuna delalettir. Kişinin çoğu kimseye göre çılgınca görünen hayalleri olduğuna kendisininse hayallerine sınır koymadığına bu konuda özgür davrandığına yorulur.

Rüyada Ünlü Birisi Tarafından Öpülmek

Hiç akılda olmayan bir şeyin başa gelmesi ve bu yüzden motivasyonun bozulması demektir. Onu çok şaşırtacak, kırk yıl düşünce aklının ucundan köşesinden bile geçmeyecek, planlasa ya da istese olmayacak bir gelişmenin doğal şekilde ve hayatın ilerleyişine bağlı olarak yaşanacağına işarettir.Bu durum da onun kısmetidir.

Rüyada Birçok Ünlü Görmek

Kalabalık aynı zamanda hasete, göze, kıskançlığa ve çekememezliğe açık bir ortama girmek anlamına gelir. Kişi, insanların birbirinin ayağını kaydırmaya her an hazır kimselerin olduğu bir topluluk içinde olacak ve adeta kurtlar sofrasına düşecektir.Aynı zamanda, ferah bir muhitte alınan bir gayrimenkul yüzünden üzücü ve sıkıntılı bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve zarara uğranacağına yorumlanır.

Rüyada Ünlü Biriyle El Sıkışmak

Kısa yoldan çok para sahibi olmak, bu sayede şan şöhret elde etmek ve adından çok konuşulmasını sağlamak anlamına gelir. Rüyayı gören kişi böylece tüm dikkatleri üzerinde toplayacaktır. Ayrıca, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek işlerle sansasyon yaratılacağına ve herkes tarafından takip edilen biri olunacağına yorulur.

Rüyada Ünlü Görmenin Psikolojik Yorumu

Bu rüya hayret etmeyi ya da uzun uzun düşünmeyi gerektirecek bir rüya değildir. Neredeyse her insanın özelliklegörsel medyadanhayran olduğu, çok sevdiği ve bir kez olsun görmeyi istediği en az bir ünlü vardır. Bu genellemenin dışında kalan insan yoktur demek yanlış olmayacaktır. Herkesin mutlaka sevdiği ünlü bir şarkıcı, oyuncu veya yazar vardır. Kişinin hayranlık duyduğu kişiyi kendisine rol model alması onun doğasında olan bir davranıştır dolayısıyla rüyada ünlü birini çok çeşitli biçimlerde görebilir. Bu, aynı zamanda kişide gizli kalmış ya da açığa vurulmuş ünlü olma isteğinin bir göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!