RuyaTabirleri.com

Rüyada Ünlü Sanatçı Görmek

Rüyada ünlü sanatçı görmek, güzel kısmet ve mutluluk getirecek haberleri müjdelemektedir. Şayet görülen ünlü kişi kadınsa rüya sahibi kişinin iş, meslek ve ticari hayatında maddi kayba uğrayacağına, ünlü sanatçı erkekse, müjdeli bir haber alınacağınıza ya da sevdiğiniz kişilerle kalabalık bir ortama gireceğinize delalet eder. Rüyada kişinin ünlü bir sanatçıyla muhabbet ettiğini görmesi, çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerektiğine ve etrafınızda size zarar vermek isteyen kişilerin olduğuna delalet eder.

Rüyada Tiyatrocu Görmek

Rüyada tiyatrocu görmek, meslek hayatınızda dikkatli davranmadığını takdirde dolandırılabileceğinize ya da büyük bir oyuna geleceğinize işaret eder. Şayet rüyada görülen tiyatrocu kadın ise, mesleki ve ticari alanda yaşanacak zorluklara, görülen tiyatrocu erkek ise kayba neden olacak yanlış ortaklıklara delalet eder. Rüyada kendinizi bir tiyatrocu olarak görmeniz ise en güvendiğiniz kişiler aracılığıyla farkında olmadan hileli bir duruma karışacağınıza tabir edilir.

Rüyada Aktör Görmek

Rüyada aktör görmek arkadaşlarınız tarafından bir konuda yanlış anlaşılacağınıza, dikkat etmediğiniz takdirde sevdiğiniz insanları yavaş yavaş kaybedebileceğinize delalet eder. Aile içinde söz sahibi olacağınıza, saygınlığınızın ve itibarınızın hem işinizde hem de akraba çevrenizde artacağına da alamet etmektedir. Bazen rüyada görülen aktör kişinin bazı kazançlar elde edeceğine işaret ederken, bazen de çevrenizdekilerle yaşayacağınız geçimsizlik ve uyuşmazlık olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Aktris Görmek

Rüyada aktris görmek mutlu edici haberlerin alınacağına delalet eder. Rüyada görülen aktris sözü geçen, saygınlığı olan,  makam ve koltuk sahibi olan bir devlet büyüğünden alınacak yardıma aynı zamanda alınan yardımla güzel bir iş sahibi ve gelir sahibi olmaya tabir edilir. Şayet rüyasında aktris gören kişi bekarsa, hayatının düzene gireceğine, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine ve hayırlı bir kısmete, rüya sahibi evliyse, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına ve kişinin huzurlu bir evlilik hayatı olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!