RuyaTabirleri.com

Rüyada Ünlü Şarkıcı Görmek

Rüyada ünlü şarkıcı görmek, kişinin bazı hareketlerinden ya da çalışmalarından dolayı insanların takdirini toplamasına; iş hayatında başarılı olup insanların beğenisini kazanmaya; şan ve şöhrete ya da çalışma hayatında başarılı olmaya işarettir. Bazı yorumculara göre ise ünlü şarkıcı rüyası, kişinin boşa geçirdiği zamanların ve faydasız işlerle uğraşmasının bir sembolüdür. Bu rüyayı gören kimse tembellik yaparak, kendisine yararı olmayan işlerle veya arkadaşlarla uğraşır.

Rüyada Şarkı Söylemek

Rüyada şarkı söyleyen kişi batıl işlerle uğraşır veya bidat olanla uğraşır. Bu rüya bazen de kişinin üzüntü ve sıkıntısından dolayı oldukça zorlu bir dönem geçirmesidir. Şarkı söylemek boş konuşmaya, dedikoduya, gören kişinin yaşayacağı rezil bir duruma, bazen de ilim öğrenmeye ve kendisinden faydalanılan bir alime işarettir.

Rüyada Ünlü Bir Şarkıcı İle Tanışmak

Rüyasında ünlü bir şarkıcı ile tanışan, gerçekte kendisine yardım edecek hayırlı ve oldukça güçlü bir insanla bir araya gelir. Bu rüya gören kişinin tüm sıkıntılarına, üzüntülerine ve yaşadığı zorluklar bir son verecek, kudretli bir adamla tanışmasına ve o adam sayesinde oldukça büyük başarılar elde edip, güzel bir geleceğe kavuşmasına işarettir. Bazen de öyle bir rüya günah işleyen ve insanlar tarafından sevilmeyen hilekar bir kimsedir.

Rüyada Şarkı Dinlemek

Rüyasında şarkı dinleyen ya dedikodu yapar ya da kendisine dedikodu yapılır. Bu rüya herkesin arkasından konuşan yalancı bir kadını dinlemeye, onun yalanlarına ortak olmaya ve diliyle insanları kötülemeye yorulur. Rüyada şarkı dinlemek, batılla uğraşmak ve batıl olana yönelmektir.

Rüyada Yüksek Sesle Şarkı Söylemek

Rüyasında yüksek sesle şarkı söyleyen kişi eğer erkekse şan ve şeref kazanır ve oldukça başarılı işlere imza atar. Kadın içinse bu rüya, sıkıntıya, insanlar içinde küçük düşmeye işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!