RuyaTabirleri.com

Rüyada Ünlü Şarkıcı Görmek

Rüyada ünlü şarkıcı görmek, kişinin bazı hareketlerinden ya da çalışmalarından dolayı insanların takdirini toplamasına; iş hayatında başarılı olup insanların beğenisini kazanmaya; şan ve şöhrete ya da çalışma hayatında başarılı olmaya işarettir. Bazı yorumculara göre ise ünlü şarkıcı rüyası, kişinin boşa geçirdiği zamanların ve faydasız işlerle uğraşmasının bir sembolüdür. Bu rüyayı gören kimse tembellik yaparak, kendisine yararı olmayan işlerle veya arkadaşlarla uğraşır.

Rüyada Şarkı Söylemek

Rüyada şarkı söyleyen kişi batıl işlerle uğraşır veya bidat olanla uğraşır. Bu rüya bazen de kişinin üzüntü ve sıkıntısından dolayı oldukça zorlu bir dönem geçirmesidir. Şarkı söylemek boş konuşmaya, dedikoduya, gören kişinin yaşayacağı rezil bir duruma, bazen de ilim öğrenmeye ve kendisinden faydalanılan bir alime işarettir.

Rüyada Ünlü Bir Şarkıcı İle Tanışmak

Rüyasında ünlü bir şarkıcı ile tanışan, gerçekte kendisine yardım edecek hayırlı ve oldukça güçlü bir insanla bir araya gelir. Bu rüya gören kişinin tüm sıkıntılarına, üzüntülerine ve yaşadığı zorluklar bir son verecek, kudretli bir adamla tanışmasına ve o adam sayesinde oldukça büyük başarılar elde edip, güzel bir geleceğe kavuşmasına işarettir. Bazen de öyle bir rüya günah işleyen ve insanlar tarafından sevilmeyen hilekar bir kimsedir.

Rüyada Şarkı Dinlemek

Rüyasında şarkı dinleyen ya dedikodu yapar ya da kendisine dedikodu yapılır. Bu rüya herkesin arkasından konuşan yalancı bir kadını dinlemeye, onun yalanlarına ortak olmaya ve diliyle insanları kötülemeye yorulur. Rüyada şarkı dinlemek, batılla uğraşmak ve batıl olana yönelmektir.

Rüyada Yüksek Sesle Şarkı Söylemek

Rüyasında yüksek sesle şarkı söyleyen kişi eğer erkekse şan ve şeref kazanır ve oldukça başarılı işlere imza atar. Kadın içinse bu rüya, sıkıntıya, insanlar içinde küçük düşmeye işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ünlü Şarkıcı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Mustafa Dora (15 Mayıs 2016 saat: 18:16)

  Kolay gelsin.rüyamda en sevdiğim en cok dinlediğim yabancı rapçiyi gördüm.rüyayı anlatayım.rüyada yazacagım rapçi lil waynedir neyse baslıyım bizim evin önündeydim daha sonra bahçeye gittim bi baktım bir sürü insan ne olacak dedim lil wayne geliyo dediler.aşırı sevindim lil wayne geldi şarkı söyliyorum onla özcekim yapıyorum onu kameraya cekiyorum derken baktım ara verildi moladan sonra kimse gelmedi konsere ben lilwayne bide 10 kişi falan vardı.cok üzüldüm en sevdiğim adamı kimse begenmedi sarkılarını diye.spnra baktım yaslıydı gercek hayattaki gibi gelmedi bana rüyamda.sonra gitti bende uyandım.rüyamı yorumlaraanız sevinirim.

 2. Emrah (07 Haziran 2015 saat: 18:57)

  Rüyamda ünlü bir sanatçının konserine gitmiştim ve konser sonrası hediyeler dağıtılmıştı. Be konser bitmişti ve ben evime doğru yol alırken konser alanında bir yarışma yapılıyordu ve sanatçı’da yarışmaya katılmıştı ve bende yarışmaya girdim beraber yarıştık ve tanıştık sonra bana bir hediye verdi hediye tuhaf birseydi ve bana bunun küpe oldunu söyledi ve arabasina binip gitti.

 3. yusuf (25 Mart 2015 saat: 13:11)

  Ben şuan çalışmıyorum ama rüyamda işyerinden para alıyorum ve dayımlara gidiyorum ordada dayım tomarla para cikariyo 5 lira uzatiyo ama almıyorum ve alt sokağa gitdigimde yıldız tilbe konsere hazırlanıyordu müzisyenler kapıdaydı ben onların yanına gidince binadan yıldız tilbe geldi önümden geçti ve yanımdaki koltuğa oturdu bana baktı

 4. tugce atasever (15 Şubat 2015 saat: 17:09)

  Ben tatilde onun yaşayadı şehire geliyorum sonra biz bir düğüne gidiyoruz sevdiğim erkek şarkıcı da oraya geliyor ilk izin vermiyorlar sonra ben aglayınca müdür izin veriyor ve kulisine giriyorum ilk sadece ben ve o konusuyor
  ustumde eski bir kıyafet olduğu için montumu giyiyorum biz sohbet ederken iki üç kişi daha geliyor sonra bana en çok hangi şarkısını sevdiğini söylüyor bende 17 milyon şarkınızı diyorum sonra onun baska bir şarkısına kısa ve kısık sesle düet yaptık bircok kişi fotoğraf çekinmeyi çok istiyor bende iki tane resim çekindim ilk orda olanlardan kimse resmimi çekmek istemiyor sonra bir teyze çekiyor resmimi cekmek istemeyen kız da bizim okulda.Sonra da bitiyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,