RuyaTabirleri.com

Rüyada Ünlüler Görmek

Rüyada ünlüler görmek, rüyayı gören kişinin başarıları ile fark edilmek isteyen, hem de önde olmak için savaşan, adının yaptığı işle duyulması yönünde çabalayan bir kimse olduğuna ve toplumda önde gelmek ve dikkat çeken biri olma hevesi taşıdığına işaret eder. Rüya sahibinin lider bir kişiliği olduğuna, bunu doğru şekilde kullanmayı bileceğine, dolayısıyla da huzuru ve mutluluğu yakalayacağına yorulur.

Rüyada Ünlü Olmak

Rüya sahibi için iyi olmadığı şeklinde kabul edilir ve hayırlara yorulmaz. Rüyayı gören kişinin üzülmesine, kırılmasına, cesaretini ve de özgüvenini yitirmesine neden olacak, olumsuz ve kötü olaylarla karşılaşacağına rivayet edilir.

Rüyada Ünlü Erkek Görmek

Bu rüya, iyiliklere ve güzelliklere tabir edilir. Rüyayı gören kişinin gerek maddi, gerekse manevi olarak beklentilerinin gerçekleşeceğine, işlerinin rast gideceğine, güveninin artacağına, yollarının açılacağına ve hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine alamet eder.

Rüyada Ünlü Şarkıcı Görmek

Rüyayı gören kişinin güzel haberler alacağına, çarelere ve çözümlere kavuşacağına, ferahlayacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, hastalıklarından, takıntılarından ve kuruntularından arınacağına, bu sayede eskisinden de iyi olacağına ve sonunda aradığı şifayı bulmuş olacağına delalet eder.

Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek

Rüyayı gören kişinin tabiri caizse hali vakti yerinde olan bir kişi sayesinde rızka, mala mülke ve zenginliğe sahip olacağına, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına alamet eder.

Rüyada Ünlü Biriyle Konuşmak

Rüyada ünlü biriyle konuşmak da ünlü biriyle öpüşmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kendisine hayır ve menfaat getirecek, onu dertlerinin dermanına kavuşturacak, adeta kurtuluşu olacak, kendisini başarının, kazancın ve huzurun kapılarına kadar götürecek bir kimsenin varlığına yorulur ve hayır olarak görülür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!