RuyaTabirleri.com

Rüyada Urgan Görmek

Rüyada urgan görmek, hem iyi hem de kötü şekillerde tabir edilir. Rüya sahibinin toplum içinde çok önemli ve sağlam bir yeri olacağına, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine delalet eder. Kişinin hem maddi imkânlarının çok hem de kariyerinin yüksek olacağına ve inancını da yaşamayı ihmal etmeyeceğine delalet eder. Bu rüya bazen de ne yazık ki bazı tatsız olayların yaşanacağına ve bu olayların mutsuzluğa neden olacağına alamet eder.

Rüyada Urgan İp Görmek

Rüyada urgan ip görmekle, urgan görmek arasında bir fark yoktur aslında ve her ikisi de aynı anlama gelir. Bazen afiyette ve keyifte olmaya bazen de sorun ve sıkıntı yaşamaya alamet eder.

Rüyada Kendir Görmek

Rüyada kendir görmek, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin işlerinden ve özel hayatından yana şansının açık, kısmetinin de bol olacağına tabir edilir. Eksilmeyecek nimete ve maaşa işaret ederken, garanti olacak işe tabir edilir.

Rüyada Kendir İpi Görmek

Rüyada kendir ipi görmek de benzer şekilde yorumlanır. Bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatının belli bir düzende gideceğine, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına ve iflas etmeyeceğine delalet eder. Allah, bu kişi için bir kapıyı kapatsa da bir değer kapıyı açacak demektir.

Rüyada Yün Görmek

Rüyada yün görmek, rüya sahibinin hayatının olumlu yönde ilerlemeye başlayacağına, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına bu sayede rahatının da, lüksünün de, konforunun da yerinde olacağına alamet eder.

Rüyada Koyun Postu Görmek

Rüyada koyun postu görmek, rüyayı gören kişinin işinde çok başarılı olacağına, bu başarının getireceği gelir ve itibar ile mutluluğunun da baki kalacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: