RuyaTabirleri.com

Rüyada Üst Geçit Görmek

Rüyada üst geçit görmek, kişinin karşısına çıkacak bir fırsatla tüm sorunlarını en kestirme yoldan halledeceğine, önemli ve saygın birinden yardım alacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine işaret eder. Üst geçit görmek bazen de kişi için olumsuz olan bir olayın daha sonra başka bir fırsata kapı açacağını ve kişinin sabırlı olması gerektiğine de alamet eder. Rüya sahibinin hayata karşı hala büyük umutlar beslediğinin ve hedeflerine ulaşmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağının da işaret olan rüya aynı zamanda iş konusunda yenilik yapmak isteğinin de habercisidir. Hayırlı yorumlanan bu rüya şanslı bir dönem içinde olunduğuna ve kişinin tüm fırsatları çok iyi değerlendirmesi gerektiğine dair uyarıda bulunur.

Rüyada Üst Geçitten Geçmek

Zor bir görevin üstesinden hakkıyla gelmek, amirlerinden veya yöneticilerinden başarılarından dolayı takdir almak ve terfi etmek, aile çevresinde sözüne saygı duyulan ve herkesin sevdiği bir insan olmak anlamına gelir. Rüya sahibinin yılmadan hedeflerinin peşinde koştuğuna ve sonunda istediği başarıya ulaşıp, herkesi kendisine hayran bıraktığına da yorumlanır. Özel hayatta ise çatışmaların, gerginliklerin geride bırakılıp eşler arasında yeniden huzur dolu zamanlar geçirileceğine alamet eder.

Rüyada Üst Geçitten Atlamak

Resmi bir göreve atanma haberi alınacağını ancak kişinin gönülsüz olmasından dolayı işyeriyle arasında istenmeyen olayların ve sorunların yaşanacağını bildirir. Karşısına çıkan kısmetleri tepmek ve daha sonra pişman olup aynı kısmetleri elde etmek için boşa çaba göstermek anlamına da gelir. Bekarlar için evlilik kararlarından vazgeçip bambaşka bir hayata yöneleceklerini ancak maceralarla dolu bu hayatın kendilerine pek de mutluluk getirmeyecek olduğunun altını çizer.

Rüyada Üst Geçit Görmenin Psikolojik Yorumu

Kestirmeden zengin olma hayalleri kuran veya işleri, olayları kendi çıkarlarına uygun şekilde değerlendiren insanların ruh hallerini ifade eder. Üst geçit kolay hayat yaşamak isteğinin de ifadesi olduğu gibi, kişinin kendi sorumluluklarının bilincinde olmayıp, her şeyi başkalarından beklediğinin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!