RuyaTabirleri.com

Rüyada Usta Görmek

Rüyada usta görmek, insanlar için her zaman iyilik düşünen, küskünleri barıştırmak için arada iyi niyet elçisi olmayı isteyen, insanların barış ve sevgi içinde yaşamasını sağlamak için elinden geleni yapan ve bunun için imkânlarını esirgemeyecek bir kimsenin varlığına alamet eder. Rüyada usta görmek aynı zamanda kişinin sahip olduğu dünya malının çoğalacağına ve maddi anlamda hiçbir sıkıntısının kalmayacağına rivayet edilir.

Rüyada İnşaat Ustası Görmek

Rüyada inşaat ustası görmek, güzelliklerin ve hayırlı olayların yaşanacağına, derdin ve sıkıntının biteceğine, rüya sahibinin hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına delalet eder.

Rüyada Marangoz Ustası Görmek

Rüyada marangoz ustası görmek, tatsız bir durumun yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kendi alanında zirvede olan ve kariyerinin en tepesine çıkmış bir kişi ile büyük bir fikir çatışması içine gireceğine alamet eder.

Rüyada Mimar Görmek

Rüyada mimar görmek de usta görmekle aynı şekilde açıklanır. İnsanlar için güzel duygu ve düşünceleri olan, kimseyi kırmayan, üzmeyen, insanları birbirine yakınlaştırmak ve onların arasındaki nefretin bitmesini sağlamak amacı taşıyan bir insanın varlığına alamet eder.

Rüyada Mimar Olduğunu Görmek

Rüyada mimar olduğunu gören kişi, insanlığa faydası olacak, herkesi mutlu edecek, onların gönlünü ve hayır dualarını kazanacak projeler üretecek ve bunları gönüllü olarak, kendi imkânları ile tamamlayacak demektir.

Rüyada Mühendis Görmek

Rüyada mühendis görmek, rüya sahibinin kendi hayatı dışında, başka insanların hayatıyla da ilgili olacağına, hem başka kişilerin hayatını hem de çevresini güzelleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağı ve bu yolda adımlar atacağı anlamına gelir.

Rüyada Mühendis Olduğunu Görmek

Rüyada kendisini mühendis olarak gören kişinin hayatının yolunda gideceğine, işlerinin istediği gibi olacağına, huzurlu bir yaşamı olması sayesinde sağlığının da hep iyi olacağı ile tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!