RuyaTabirleri.com

Rüyada Üstü Açık Araba Görmek

Rüyada üstü açık araba görmek, kişinin kendisinden beklenmeyecek davranışlar içine gireceğine, sorumluluklarını aksatmaya başlayarak dikkatleri üzerine çekeceğine ve tutarsız konuşmaları nedeniyle iş yerinde kendisine duyulan güvenin de giderek azaldığına alamet eder. Zenginliğe özenen kişinin fazla harcama yaparak bütçesini aşacağına ve giderek artan borçları nedeniyle strese gireceğine, yine de lükslerinden feragat etmeyeceğine alamettir. Ailesinin sözünü dinlemeyen veya kendisine doğru yolu gösteren kişilere itibar etmeyen rüya sahibinin hayatını mahvedeceğine, kendisini toplamaması halinde psikolojik olarak da yıpranacağına işarettir.

Rüyada Üstü Açık Araba Almak

İşlerin yolunda gitmesiyle beraber lüks ve konforlu bir hayat sürdürüleceğine, kişinin tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına tabir edilir. Güzel geçecek yılların da habercisi olan rüya, hayal edilene ulaşmaya, evlilik konusunda iyi bir tercih yaparak mutlu olmaya, birden fazla çocuk sahibi olunacağına delalettir. Üstü açık araba alan kişi iş konusunda güçlük çekmez ve sürekli yeni teklifler alır. Maddi sıkışıklığın biteceğine, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine de işarettir.

Rüyada Üstü Açık Arabayla Kaza Yapmak

Yanlışlıklar üzerine kurulan bir hayata, başa gelen olayların doğru değerlendirilmemesi ve ders alınmaması yüzünden çok daha fazla sıkıntı çekileceğine alamettir. Rüya sahibinin yaptığı evlilikten pişmanlık duyacağına ve sürekli alttan alarak, kavga çıkmaması için efor sarf edecek şekilde yaşayacağının, giderek içine kapanacağının ve mutsuz bir hayat süreceğinin tabiridir. İş konusunda yaşanacak aksilikler kadar, kişinin geleceğine olumsuz etki yaratmak için uğraşan, rüya sahibini kıskanan kişilerin varlığına da yorumlanır.

Rüyada Üstü Açık Araba Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendini çok önemsemekle ilgilidir ve genellikle rüya sahibinin megalomani derecesinde kendisini beğendiğini, başka kişileri sürekli küçük gördüğünü ve dünyayı kendi etrafında dönüyormuş gibi algıladığını ifade eder. Aşırı bencillik ve çıkarcı yaklaşımın kişide hakim olduğunun da sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Üstü Açık Araba Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anya Mısır (09 Kasım 2016 saat: 08:00)

    Yogurtcu parki deresinin kenarinda arkadasimi sarhoslen goruyorum gece saat tam belli degil hatirlamiyorum , daha sonra arkadasimin koluna giriyorum onu tutmak icin. Arkamdan gelen bir adam da bana iyi taktik diyor sanki arkadasimi tanimiyormusum her hangi bi adamin koluna girmisim gibi. Siyah giyinmisti bu adam ve esmerdi. Daha sonra arkadasim yeni araba almis ustu acik kirmizi Araba mercedes ici cabrio .. ben kullaniyordum arabayi ve araba virajli yoldayken sosyal medyaya kullanirken videomu atiyordum ayrica hava acmisti tam kazayi yapicagimizi fakrettik kopruden uctukkk arkadasim farketti panik yapma ustu acik araba atlayacagiz dedi bende tamam dedim yere cakilmadan once havadayken atladik ikimize de bisey olmadi. Araba sert cakilmadi zaten hafif cakildi ve on tekerler havaya kalkti o kadar sonra uyandim .

  2. lutfü Akpunar (15 Ocak 2016 saat: 03:05)

    Ruyada bizim köye ûc kilometre uzak bir köyden yola ciktik annemle annem yaşli yurumekte zorlaniyor (yani gercekten boyle) östü acik eski otubus tandigim insanlatda bardi annemi almalarini istedim koye kadar düşer dediler almadilar sonra uzaktan annemi ğördüm elinde bazi boşetlerle beni arar halde etrafa bakiniyordu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,