RuyaTabirleri.com

Rüyada Utanma Görmek

Rüyada utanma görmek, kişinin ar duygusunun fazlalığına ve hak yememek, kimseye yanlış yapmamak için titizlik gösterildiğine, iyi bir insan, dini bütün bir mümin olabilmek için elden gelen her şeyin yapıldığına tabir edilir. Rüya sahibinin alnı açık bir hayat süreceğine, kendisine kötülük yapanları, düşmanlarını bile affedeceğine yorumlandığı gibi, iş yaşantısında pasif biri gibi görülerek haksızlık edilen kişinin eninde sonunda hak ettiği yere geleceğini, kötü düşünen kimselerin pişmanlık içine düşeceklerini ifade eder. Genç kişiler için vakitlerini kendilerine fayda sağlamayan, aileleri tarafından onaylanmayan boş işlerde harcadıklarından dolayı eleştiri alacaklarını ve sevdikleri kişilere karşı mahcup duruma düşeceklerini bildirir. Evli kimseler için eşleriyle aralarında büyük bir saygı olduğunu, her zaman mesafeli bir ilişki sürdürdüklerini işaret eder.

Rüyada Utanan Birini Görmek

Birinin yanlışını, hatasını ve ayıbını örtmeye yorumlanır. Rüya sahibinin arkadaş çevresinde şahit olduğu hatalı bir durumu düzeltmek için gayret sarf edeceğine ve yaptığı iyilik karşısında teşekkür alacağına, yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına tabir edilir. Kimse hakkında kötü düşünmeyen, insanlara sürekli iyilik yapan kişinin vefalı biri olarak ailesini ve akrabalarını sık sık ziyarete gideceğini, iş hayatını ailesinden sonraki plana attığı için hırstan uzak bir hayat süreceğini bildirir.

Rüyada Utanmamak

Yanlış bir yolda ısrar edildiğini ve gidilen yolun kişiyi bambaşka sorunlarla baş başa bırakacağını, çevreden gelen uyarılara kulak kesilerek hareket etmenin en hayırlısı olacağına tabir edilir. Yapılan işlerde disiplinsizlik yüzünden beklenen başarıyı elde edemeyecek olan rüya sahibinin beklentilerinin boşa çıkacağı bu dönemde aşırı harcamaları yüzünden de sıkıntı yaşayacağını alamet eder.

Rüyada Utanmanın Psikolojik Yorumu

Kişiyi sürekli rahatsız eden ve kendisini suçlu bulduğu, pişmanlık içinde olduğu geçmişinin sembolüdür. Arkada bırakmak, unutulmak istenen yaşanmışlıklar yüzünden yaşanan ruhsal sıkıntının kişinin günlük hayatını da etkilediğini bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: