RuyaTabirleri.com

Rüyada Utanmak

Rüyada utanmak, gerçek anlamına benzer şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin güzel ahlaklı oluşuna, dinine bağlılığına, Allah korkusu taşıdığı için arsızlık, yolsuzluk ya da hırsızlık yapmadığına ve bunları aklından bile geçirmediğine tabir edilir. Kişi, utanma duygusu taşıdığı için toplumda oturmasına, kalkmasına, giyinmesine ve konuşmasına çok dikkat ediyor ve insanların gözünde kötü yerlere düşmemek için ölçülü davranıyordur. Rüyada utanmak, bazen muhafazakâr bir kişi ile yorumlanırken bazen de sürpriz bir gelişme yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Bir Şeyden Utanmak

Rüyasında bir şeyden utandığını gören kişi olgun, aklı başında, konuştukları dinlenen, yaptıkları takdir gören kişidir ve yaşı ilerledikçe Allah’ına daha fazla yakınlaşacak, kendini dinine daha fazla kaptıracak demektir.

Rüyada Utanan Birini Görmek

Bir kişi rüyasında utanan birisini görürse eğer bu kendisinin yaşayacağı bir güzelliğe delalet eder. Rüya sahibinin hayatında kendisine büyük mutluluk ve huzur verecek bir gelişme yaşanabilir ya da kişi çok güzel bir haber alarak ferahlığa kavuşabilir.

Rüyada Rezil Olmak

Rüya sahibinin vicdan azabı çektiği anlamına gelir. Kişi yanlış olduğunu sonradan fark edeceği bir şey yapacak ve hatasını anladığında da kendisini çok kötü hissedecek ve büyük bir vicdan azabına düşecek demektir. Bu duygundan kurtulması hiç kolay olmayacak ve kendisini bir hayli yıpratacaktır.

Rüyada Mahcup Olmak

Rüyasında bir şeyden ötürü mahcup olduğunu gören kişinin rüyası, zayıf ve eksik yanları olduğunun ve kendisinin de bunun farkında olduğu için bu durumdan rahatsız olduğunun işaretidir. Bu rüya, kişinin kendisini çok yalnız ve çok çaresiz hissediyor olmasına da tabir edilir.

Rüyada Ağlamak

Bu rüya çok hayırlıdır. Büyük mutluluk anlamına gelir. Kişinin güzel bir sürprizle karşılaşacağına ve çocuklar gibi sevineceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,