RuyaTabirleri.com

Rüyada Ütü Masası Görmek

Rüyada ütü masası görmek, kişinin ev hayatı ile ilgili yepyeni kararlar alarak, herkesin rahat edeceği bir nizam getirmek isteği içinde olduğuna işarettir. Ütü masası genellikle karışıklığın ve çözümsüzlüğün içinden çıkmak için kişinin vereceği önemli mücadeleye dikkat çeker. Sabır içinde ve gayret sarf ederek mevcut karışıklığın önüne geçmek ve var olan sıkıntılardan kurtulmak manasına da gelir. Bekar kişiler için karmaşık bir ilişki içine girileceği veya kişinin arkadaş çevresinde güvenmemesi gerektiği kişiler olduğuna alamettir. İş alanında ise kişinin uzun süredir elinde sürünen ve bir türlü düzene oturtamadığı işleri nihayet rahatlatacağı ve çözeceği manasına gelir.

Rüyada Ütü Masası Aldığını Görmek

Ütü masası aldığını gören kişi hayatı için planlar yapmak için ortamı değerlendirir ve koşulları yeniden gözden geçirir. Sorunlara daha akılcı yaklaşıldığını gösteren rüya, kişinin kendisine karşı kumpas kuranlara karşı son derece titiz bir şekilde değerlendirmeler yapacağını, her fırsatta hakkında konuşanlara gereken cevapları vereceğine delalettir. Evli kişilerin eşleriyle beraber alacakları ortak kararlara, ev taşımaya veya başka bir şehre taşınma isteğine de alamet eder.

Rüyada Ütü Masası Kırmak

Uğursuzluk anlamına geleceği gibi, aynı zamanda kişinin planlarını bozacak bazı olumsuz gelişmeler yaşanacağına da delalettir. Hayal kırıklığı manasına da gelen rüya, hedefe giden yolda bazı sapmalar olacağı için kişinin daha sabırlı davranması, olan bitene mantıklı ve akılcı bir şekilde yaklaşması sonucu bir süre sonra yeniden planlarına kaldığı yerden devam edebileceğini de bildirir.

Rüyada Ütü Masası Görmenin Psikolojik Yorumu

Sembolik olarak kafası karışık kimseleri veya ifade konusunda bir türlü istediği gibi konuşamayan veya içinde biriktirdiklerini dışarı vuramayan kişileri temsil eder. Ütü masası kişiyi sıkan durumlarla savaşmak isteğinin, hayatına yepyeni bir yön verip, yeni amaçlar edinmek isteğinin, başarı elde ederek başkaları tarafından onay almak ihtiyacının da sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!