RuyaTabirleri.com

Rüyada Üvey Anne Görmek

Rüyada üvey anne görmek, hayırlı olarak yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin, ailesi ya da sevdiği dostları içinden birisinin uzun sürecek bir rahatsızlık ya da ölüm haberinin alınmasına ve çok büyük bir üzüntü ve kedere bürünüleceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibini, koruyup gözeten bir kişinin darıltıldığına işaret edilir.

Rüyada Ölmüş Üvey Anneyi Görmek

Rüyada ölmüş üvey anneyi görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı olaylardan ötürü sıkıntı yaşadığına ve gelecek kaygısına düştüğüne tabir edilir.  Aynı zamanda, günlük yaşantı içerisinde büyük çıkmazlara düşüldüğüne yorumlanır.

Rüyada Üvey Baba Görmek

Rüyada üvey baba görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında büyük başarılar kazanacağına, maddi olarak çok iyi bir durumda olacağına ve huzur ve refah içinde yaşayacağına yorulur. Ayrıca, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili çok üzücü bir haber geleceğine delalet edilir.

Rüyada Üvey Akraba Görmek

Rüyada üvey akraba görmek, rüya sahibinin, yapacağı işler ve ortaya koyacağı ürünlerden kazanacağı paranın ve malın kendisine de ait olduğunu söyleyen birileriyle karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada Üvey Kardeş Görmek

Rüyada üvey kardeş görmek, sorun yaratacak, iş hayatında çok büyük engellere sebep olacak ve sıkıntı verecek haberler alınacağına işaret eldir.

Rüyada Üvey Evlat Görmek

Rüyada üvey evlat görmek, çok sevilen ve güvenilen bir eş, dost ya da akrabadan ihanet görüleceğine ve çok büyük bir hayalkırıklığı ve üzüntü yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Kuzen Görmek

Rüyada kuzen görmek, rüyayı gören kişinin, aile bağlarının çok kuvvetli olduğuna, yardıma ihtiyacı olduğunda kendisine destek olacak birçok kişinin bulunduğuna ve aile olarak her zaman birlik ve beraberlik içinde olunacağına delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Anne ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Anne Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: