RuyaTabirleri.com

Rüyada Üvey Görmek

Rüyada üvey görmek, iyiye yorulmayan rüyalardandır ve genel olarak kişinin aldanacağını, yalan dolanla karşılaşacağını, düşmanlarından zarar göreceğini veya sevdiği insanlar tarafından eziyet çekeceğini ifade eder. Üvey gören kimselerin çevrelerindeki insanlar ikiyüzlü, çıkarlarına göre davranan ve illegal işlerle uğraşan kimseler olduğundan rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğini de öğütler. İyi niyetle kalkışılan bir işte başkasının yapacağı hatalar yüzünden arada kalmaya, tanıdık birine kefil olmak suretiyle başına dert açacak olan kişinin bir anda yüklü miktar borcu ödemek zorunda kalacağına tabir edilir. Maddi anlamda dolandırılmak demek olan rüya, aynı zamanda duygusal şantaja maruz kalmak, ayrılık yaşanan biriyle kavgalı bir durum içinde kalmak, yasal konularda aleyhte kararlar almak demektir. Boşanan kimseler için eski eşleriyle ilgili sıkıntıların uzunca bir süre daha devam edeceğine, kişinin çocuk hasreti çekeceğine ve gözyaşı dökeceğine de tabir edilir.

Rüyada Üvey Anne Görmek

Aileyi ilgilendiren bir konuda gelecek kötü habere yorumlandığı gibi, kişinin arasının pek de iyi olmadığı birinin vefat haberine de yorulur. Üvey anne gören kişiler en yakınları tarafından ihanete uğrarlar ve kederli bir ruh haline girerler. Psikolojik açıdan güç kaybı olacağının, kişinin günlük işlerine dahi adapte olmakta zorluk çekeceğini ve uzun süren bir hastalık nedeniyle halsizlik yaşamak manasına gelir.

Rüyada Üvey Baba Görmek

Çalışma hayatında terslikler yaşanacağına, beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına ve sosyal açıdan da içine kapanık bir döneme girileceğine tabir edilir. Güven kaybına neden olacak durumları işaret eden rüya, çok sevilen veya güvenilen birinin yapacağı yanlış hareketler yüzünden büyük bir hayal kırıklığı oluşacağını, kişinin bu kimseyi uzun yıllar affetmeyeceğini delalet eder.

Rüyada Üvey Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatında sevgi görmeyen, ebeveynleri ile arası iyi olmayan ve iletişim konusunda güçlük çeken kimselerin gördüğü rüyalardandır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: