RuyaTabirleri.com

Rüyada Üvey Kardeş Görmek

Rüyada üvey kardeş görmek, dost sanılan, çok sık görüşülen ve güven duyulan birinden görülecek yanlışa, bu kimsenin kişi hakkında yaptığı bazı olumsuz dedikodulara şahit olup kırılmak anlamına gelir. Üvey kardeş aynı zamanda aile içinde bazı mal ve para sorunlarının çıkacağına da alamet eder. Rüyada görülen diğer durumlara göre yorumu da değişir. Farklı yorumlara göre kişiye ailesinden de yakın olacak arkadaşlara sahip olmaya, hayat boyu görülecek önemli desteğe de alamettir. Her sıkıntısında rüya sahibinin yanında olan, işlerinde yardım eden, başı sıkıştığında koşan iyi dostlara sahip olmak, aile ve akraba çevresiyle ufak tefek sorunları da hallederek daha mutlu yaşamak demektir. Üvey kardeş biri hakkında yanılmak, yanlış kanıya kapılmak ve doğru olmayan fikirlerle hareket ederek o kimsenin günahını almak anlamına da gelir.

Rüyada Üvey Kardeşle Kavga Etmek

Kavgalı, husumetli biriyle barışmak, o kimseyle rüya sahibinin arasına giren bir tanıdık vasıtasıyla mevcut sorunu bir an evvel çözmek anlamına gelir. Kişinin tatsızlık yaşadığı bir dostundan gelen telefonla yüzünün güleceğini, yeniden eski günlerdeki neşesine kavuşarak arkadaşıyla görüşmeye başlayacağını da ifade eder. Yakın geçmişte yaşanan bazı olumsuzluklardan gerekli derslerin çıkarıldığını ve geleceğe yönelik planlarda daha temkinli olunacağını da tabir eder.

Rüyada Üvey Kardeşin Öldüğünü Görmek

Herhangi bir kan bağı olmayan ancak kişiye ailesi kadar yakın olan birinin hayatındaki önemli değişikliklere şahit olmak demektir. Bu kimsenin uzun yaşayacağı anlamına geldiği gibi, rüya sahibinin aile ve akraba çevresiyle kurduğu bağın giderek daha da sağlam hale geleceğini, çevrede dolaşan sözlere kulak asmadan hareket edileceğini delalet eder.

Rüyada Üvey Kardeş Görmenin Psikolojik Yorumu

Üvey kardeş, kişinin sürekli kendisine ve çevresine karşı yabancılaşma içinde hissettiğine ve bulunduğu ortamda ya da hayatında bir türlü kendisini bir yere ait hissedemediğine, bu durumun ruhunda huzursuzluklar yarattığına ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!