RuyaTabirleri.com

Rüyada Üvez Görmek

Rüyada üvez görmek, kısmet almak anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin gerek özel hayatından yana, gerekse ticaret hayatından yana hayırlı kısmetlerle karşılaşacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, yeni başlangıçlar yapacağına ve aradığı mutluluğu, hedeflediği başarıyı da yakalayacağına işaret eder. Rüya sahibinin maldan ve paradan yana şansı açılacağı gibi, eşi ile arasının kusursuz olacağına işaret eder. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada üvez görmek, evlat sahibi olmaktır diye açıklanmaktadır.

Rüyada Üvez Yemek

Rüyayı gören kişinin evindeki ve sofrasındaki nimetin artacağına, çeşitleneceğine, gelirinin çoğalacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, emeklerinin karşılığını da alarak zenginliğe kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Üvez Sineği Görmek

Rüyayı gören kişinin ticarette önünü kesmeye çalışan, başarılarına ve kazancına göz diken fakat kendisine hiçbir şekilde zarar veremeyecek, ondan güçsüz rakipleri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin deyim yerindeyse kalkınmasına engel olmak isteyen kişilerin varlığı üzerinden yorumlanır.

Rüyada Kuşburnu Görmek

Bu rüya hem olumlu, iyi, güzel, hayırlı hem de olumsuz ve kötü şekilde değerlendirilir. Bazen şifa, çare, çözüm olarak kabul edilirken bazen de tam tersi şekilde rüyayı gören kişinin yaşayacağı ve karşılaşacağı sorunlar karşısında biçare duruma düşeceğine, üzüleceğine, ağlayacağına ve mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada Kızılcık Görmek

Rüya sahibinin rızkının ve kazancının yetersiz olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin eline geçen gelirin iyi şartlarda yaşamasına, rahat etmesine, ihtiyaçlarını ve eksiklerini karşılamasına yetmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Kiraz Görmek

Rüyayı gören kişinin sevinçli ve müjdeli haberler alacağına, hoş olaylar yaşayacağına, ağzı tadına kavuşacağına, şen kahkahalar atacağına, keyif içinde olacağına, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına alamet eder. Rüya sahibi şanslı bir dönem geçirecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: