RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Uyanmak

Rüyada uyanmak, rüya sahibinin bulunduğu şehri hatta ülkeyi değiştirmesine, yıllardır çalıştığı işi bırakmasına ve evini satmasına yani çılgınca şeyler yapmasına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, yapmaktan sıkıldığı şeyleri bırakmasına, yeni şeyler denemesine ve hayatını neredeyse tamamen değiştirmesine delalet eder. Arkadaş çevresinde uzun süredir ahbaplık edilen kişilerle aradaki bağları koparmak anlamına da gelir.

Rüyada Ağlayarak Uyanmak

Rüyada ağlayarak uyanmak, kafa kurcalayan problemlerin çözümüne, yeni yolların açılmasına ve sorunların ortadan kalkmasına yorumlanır.  Aynı zamanda aile hayatında mutluluğa ve bu mutluluğun çocuk sevinciyle artmasına işarettir.

Rüyada Uyanık Olduğunu Görmek

Rüyada uyanık olduğunu görmek, rüya sahibinin başına gelecek olaylardan ötürü moralinin bozulacağı ve uzunca bir süre hatalı olduğunu düşündüğü işlerin doğru olduğuna inandığı anlamına gelir.

Rüyada Uyuyamamak

Rüyada uyuyamamak, çıkılacak çok uzun ve geri dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkmaya ve büyük bir acıya uğramaya yorumlanır.  Kişinin, geride bırakmak zorunda olduklarından dolayı duyduğu üzüntüye de delalet eder.

Rüyada Soluklanmak

Rüyada soluklanmak, uzun zamandır beklenen bir haberin geleceğine ve bu haber üzerine çok büyük kararlar alınacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin, yaptığı işlerde başarı ve kazanç sağlamasına da delalet eder.

Rüyada Sıçramak

Rüyada sıçramak, içinde bulunulan sorunların ağır basmasına ve kişinin bunalıp kendini kötü yollara vurmasına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin depresyona girip yaşamındaki insanlara sırt çevirmesine ve daha sonra düzelip onlara geri dönmesine yorumlanır.

Rüyada Çok Yükseğe Sıçramak

Rüyada çok yükseğe sıçramak, çalışmalardan ve başarılardan dolayı elde edilen malın artmasına ve bu durumun yeni kapılar açmasına işaret eder. Elinden gelen her şeyi ortaya koyarak sevilen insanlara yardım etmeye ve onların iyiliği için canla başla çalışmaya delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!