RuyaTabirleri.com

Rüyada Uyarı Görmek

Rüyada uyarı görmek, işleri bozuk giden rüya sahibinin aile çevresi tarafından ikaz edileceğine ve aile büyüklerinden gelecek tecrübe dolu önerilere işarettir. Genç kişiler için hatalarının yüzüne vurulmasına, asi ve özgürlüğünü aşırı şekilde önemseyen kişiler için de sıkıntı yaşanacağına alamettir. Uyarı görmek yasal sorunlarla karılaşmak şeklinde de tabir edilir. Özellikle borç içinde olanların ödemelerini zamanında yapmamalarından dolayı icra ile karılaşabileceklerini ve bu yüzden aileleri ile de aralarının açılacağının işaretidir. Uyarı görenler eşleri ile aralarında yaşayacakları bir sıkıntı sonrasında ilişkilerine son bir şans daha vererek devam ederler ancak hataların devam etmesi halinde kişinin eşinden ayrılmasının gündeme geleceğini de alamet eder.

Rüyada Birine Uyarı Vermek

Tanınan birine uyarı vermek genellikle gerçek hayatta o kimsenin bir ayıbını veya eksikliğini görerek iyi niyetle örtmeye çalışmak anlamına gelir. Sevilen bir kimsenin yaptığı yanlışın üzerini örterek onu daha da utandırmamaya çalışmanın, iyi niyetle hareket etmenin de habercisidir. Bu rüya aynı zamanda kişinin kendisine kötülük yapan ya da aşırı kırıcı konuşmalarda bulunan, baskı yapan veya alay eden kişilere karşı tavrını sertleştireceğini, gerekli uyarılarda bulunarak kişileri ikaz edeceğini ve mesafesini daha da koruyacağını bildirir.

Rüyada Uyarı Almak

Anne veya babasının rüyada kendisini uyardığını görenlerin bir sırları aile içinde ifşa olur. Zor bir duruma düşen rüya sahibinin utanç duyacağına alamettir. Arkadaşlarının kendisini uyardığını görenlerin sosyal çevrelerinde bir bozulma ve kişiye karşı nezaketsizlik söz konusu olur. Uyarı almak genellikle ilişkilerin bozulmasına neden olacak bazı tutum ve davranışlarda bulunmaya yorumlanır.

Rüyada Uyarı Görmenin Psikolojik Yorumu

Bilinçaltında sakladığı gerçeklerin ortaya çıkmasından dolayı sürekli bir endişe yaşayan ve başkalarından alacağı eleştirilere tahammül edemeyecek olmasından dolayı, kendisini sürekli olarak saklama ihtiyacı duyan kişilerin psikolojilerini ifade eder. Yanlışların farkına varmak, ancak düzeltmek için çaba göstermemek şeklinde de yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!