RuyaTabirleri.com

Rüyada Uyku Görmek

Rüyada uyku görmek, huzur, mutluluk ve ferahlık anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve hiç düşünmediği bir anda kendisine gelecek olan bir ortaklık teklifini kabul edeceğine delalet eder.

Rüyada Uyku Seti Görmek

Rüya sahibinin, gireceği işlerde çok sevdiği kişilerin sürekli kendisine destek olacağına, yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına ve böylece daha rahat ve mutlu olacağı bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Uyku Hapı İçmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da eğitim hayatında çok zor zamanlar geçirdiğine, bu yüzden çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, ancak yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada Uyku Bastığını Görmek

Rüya sahibinin, yaşadığı kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Uyku Bandı Görmek

Rüyayı gören kişinin, kendisini çok zor zamanlar içinden kurtaran bir kişiye çok büyük bir yardımda bulunacağına, bu kişiye çok minnettar kalacağına ve yakın arkadaş olacaklarına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!