RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Uyuşturucu Kullanmak

Rüyada uyuşturucu kullanmak, şer olarak kabul edilir ve rüya sahibinin çok kötü ve zor günler yaşayacağı anlamına gelir. Kişi, gözyaşları ve acı ile çok çileli günler geçirecek, kendini doğru ifade edemediği için kahrolacak, içine ve evine kapanacak, manevi bir çöküntü yaşayacak demektir. Rüya sahibi başına gelecek bu tatsız olaylar nedeni ile kendini yiyip bitirecektir diye ifade edilir.

Rüyada Uyuşturucu Kullandığını Görmek

Bir kişinin kendisini rüyada uyuşturucu kullanırken görmesi o kişinin yakasını şansızlıkların bırakmayacağına alamet eder. Kişi, çok güvendiği kimselerin gazabına uğrayacak, onların art niyetlerinin ve hain planlarının kurbanı olacak, çok uzun süre bunun kötü etkisinden ve şokundan kurtulamayacak demektir.

Rüyada Uyuşturucu Almak

Rüyada uyuşturucu almak, rüyayı gören kişinin kendisine çok büyük dersler çıkaracağı ve bir daha aynı hatalara düşmemek için tövbekâr olacağı ile tabir edilir. Rüya sahibinin iyi niyetinin kurbanı olacağına fakat bir daha artık insanlara hemen kolay güvenmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Uyuşturucu Madde Kullanmak

Rüyada uyuşturucu madde kullanmak, rüya sahibinin çevresinde kendisi için çok kötü düşünceleri ve planları olan kişilerin yakın zamanda planlarını gerçekleştirmeyi başaracaklarına ve bu durumun rüya sahibine büyük bir ruhsal çöküntü yaşatacağına ve üzüntüden kendisini hasta edeceğine rivayet edilir. Melanete uğramak anlamına gelir.

Rüyada Uyuşturucu Hap Görmek

Rüyada uyuşturucu hap görmek, rüyayı gören kişinin şanssızlık yaşayacağına, başına uğursuzluklar geleceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına ve bu durumun uzun süre böyle devam edeceğine delalet eder.

Rüyada Uyuşturucu Satıcısı Görmek

Rüyada uyuşturucu satıcısı görmek, rüya sahibinin başarılarını baltalamaya çalışan, işinde yükselmesini ve mutlu olmasını engellemeye çalışan, kem gözlü, art niyetli, arsız, yüzsüz ve yalancı bir kişinin varlığına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!