RuyaTabirleri.com

Rüyada Uyuyakalmak

Rüyada uyuyakalmak, bazı sorumlulukların ve görevlerin yerine getirilmesinde bazı aksaklıklar olacağını, kişinin durumu çok ciddiye almamasından yahut tembelliğinden kaynaklanan şekilde işlerin yavaşlayacağını ifade eder. Özellikle genç kişilerin henüz sorumluluklarının bilincine tam olarak varamamalarından ve deyim yerindeyse akıllarının bir karış havada olmasından dolayı hala hayal dünyasında yaşadıklarını, bu durumun aile üyelerini endişelendirdiğini tabir eder. Rüyanın bir başka anlamı da sürekli aynı hatayı tekrarlayan ve bir türlü kendine yapılan uyarılar, verilen nasihatlere rağmen ders almayan kişilerin iş hayatlarında yaşayacakları problemlerin çokluğudur. Sık sık iş değiştirmek zorunda kalan kişilerin asıl sorunun kendilerinden kaynaklandığını fark edene kadar bir işte tutunmalarının çok zor olacağını ve bu yüzden maddi kaynaklarını da doğru şekilde kullanmakta zorluk çekeceklerini ifade eder.

Rüyada Uyuyakalıp İşe Gecikmek

Kişinin kendi belirlediği amaçlarına doğru şekilde odaklanamadığını ve bu yüzden ailesinin yönlendirmelerine karşı gelemeyeceğini, elindeki şansı ve avantajı değerlendiremeyen kişilerin yaşayacağı pişmanlığı ifade eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin yaşadığı bazı olumsuzluklar nedeniyle özgüven eksikliği yüzünden girişken kimliğini kaybettiğini, korkuların, endişelerin arttığını ve bu nedenle de daha çok hata yapmaya meyilli hale gelindiğini ifade eder.

Rüyada Direksiyon Başında Uyuyakalmak

Tehlikeli bir durum atlatacak olmaya ancak bu durumun etkilerinin çok uzun süreceğine tabirdir. Ayrıca şirket yöneten veya idareci konumunda olan kişilerin işleri döndürmek için çok zorlanacaklarını ve bir dar boğazdan geçecekleri bu dönemde iş yönetimi konusunda zayıf kalacaklarını, bekledikleri performansı kendilerinden göremeyeceklerini de bildirir. Beklentilerde hayal kırıklığı yaşamak veya beklentileri çok yüksek tutmak yüzünden sonuçlardan memnun kalmamak anlamına gelir.

Rüyada Uyuyakalmanın Psikolojik Yorumu

Kişi sürekli bir şeylere geç kaldığını düşünüyor demektir. Hayata geç kalmak veya bir yerlere yetişememekten dolayı endişe duymak manasınadır. Aynı zamanda aşırı sorumluluk sahibi kişilerin de kendilerini endişeli hissetmelerinden kaynaklı olarak bu rüyayı görmeleri oldukça normaldir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!