RuyaTabirleri.com

Rüyada Uyuyamamak

Rüyada uyuyamamak, genellikle zor günlerin kapıda olduğunu, mevcut sıkıntılı zamanların atlatılamadığını bildirir ve rüya sahibinin isyan etmeden, durumu kabullenmesi gerektiğini öğütler. Sancılı bekleyişlerin ve olumsuz haberlerin işareti olan rüya, beklentilerin boşa çıkacağını, girişimlerin askıya alınacağını ve hayatla ilgili amaçlarda değişikliklerin gündeme geleceğini de bildirir. Üzüntüden uyuyamadığını görmek ise tersine yorumlanır ve yaşanacak çok güzel bir gelişmenin, kişiyi sevince boğacak haberlerin işaretidir. Birinin vefat ettiğini duyup uyuyamamak ise çözüm bulunamayan, içinden çıkılmayan bir derdin tanıdık biri vasıtasıyla çözüleceğini, kişinin omuzundan büyük bir yük kalkacağını alamet eder. Rüya sahibi için yeni tecrübelerin acı verici olacağını, yeni iş girişimlerinden kaygı duyulacağını bildirse de, bu durumların geçici olduğunun da altını çizer ve süreci sağlıklı şekilde atlatan kimselerin yakın zamanda bu durumların üstesinden gelerek feraha çıkacaklarına alamettir.

Rüyada Üzüntüden Uyuyamamak

Bir şeye üzülüp uyuyamadığını görmek, gerçek hayatta kişiyi çok mutlu edecek ve yerinde duramayacak olmasına neden olacak haberlere, iyi gelişmelere, hasret kalınan birine kavuşmaya yorumlanır. Yakın arkadaşlar tarafından yapılacak bir sürprize, seyahate çıkmaya, iş yorgunluğunu atacak ortamlara girmeye ve kutlamalara gitmeye de tabir edilir.

Rüyada Uyuyamamak Yüzünden Ağlamak

Kişi rüyasında uyuyamadığı için ağlıyorsa bir derdini açacağı tanıdığından beklemediği bir yardım görerek şaşıracak demektir. Hesapta olmayan paralar elde etmek, en sıkıntılı anında deyim yerindeyse Hızır gibi koşan insanlarla karşılaşmak manasına gelen rüya, sevilen insanlarla dertleşip, sohbet etmeye ve kafa dağıtmaya yorulur. Yüklerinden hafiflemek, sorumluluklarını başkalarıyla paylaşarak omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmak demektir.

Rüyada Uyuyamamanın Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatta da kişinin uykusuzluk problemi çektiğini, sürekli düşündüğü için zihninin giderek bulanıklaştığını, problemlerini ve sıkıntılarını aşırı derecede kafasına taktığını bildirir. Çözüm bulmakta zorlanılan durumlarda kişinin sürekli düşünerek olayları daha da büyüttüğünü ve karamsarlığa kapıldığını da tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!