RuyaTabirleri.com

Rüyada Uyuyan Ayı Görmek

Rüyada uyuyan ayı görmek, kişinin kendi gücünün farkına varamadığına yorulur ve özellikle çevresindeki olumsuz sözler veya insanlar nedeniyle yaşadığı özgüven kaybına işaret eder. Ancak bu rüya aynı zamanda yakın zamanda kişinin eskiye oranla büyük değişiklikler yaşamaya başlayacağını ve ruhundaki gücü fark ederek tüm hayatını baştan sona değiştireceğini de ifade eder. Olgun bir erkek bu rüyayı görürse etrafında olan biten bazı dolapları ve oyunları fark edeceğine, düşmanlarına karşı tetikte olacağı gibi, bu kimselerin oyunlarını bozmak için çok sakin ve gizli şekilde hareket edeceğine tabir edilir. Bazı yorumcular gizli bir düşmana işaret ettiğini söyledikleri bu rüyanın kişiye zararı dokunmayan ama sürekli etrafında dolaşan kötü niyetli birinin varlığına da yorumlanması gerektiğini ifade ederler.

Rüyada Uyuyan Ayıyı Uyandırmak

Genellikle hayırlı değildir ve kişinin yapacağı bir yanlışa, hatalı bir davranışa ve bunun sonucunda yeni düşmanlar edineceğine alamettir. Kişiye herhangi bir husumeti olmayan ama çok samimiyeti de bulunmayan biriyle ağız dalaşına girmek, küçük düşürücü sözler sarf etmek yüzünden problem yaşamaya alamet eder. Uzun süre rüya sahibini rahatsız edecek, etrafında dolaşacak, sürekli arkasından konuşacak birine de tabir edilir.

Rüyada Uyuyan Ayı Öldürmek

Bir akrabanın vefatına ya da çok ani bir kayba yorumlanır. Kişiyi hem üzecek, hem de kısa süreli şok yaşatacak kötü bir haber olarak da yorumlanabilir. İş yaşantısı çalkantılı olan kimselerin rakiplerinden kurtulacakları ve bulundukları ortamda sivrileceklerini bildiren rüya, başarı ibresinin kişiden yana değişmeye başlayacağını ifade eder. Güç kazanmak, başkalarına gerekenden fazla değer vermemek ve uyanık olmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Uyuyan Ayı Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin içinde sürekli var olan, kimseyle paylaşmadığı fikirleri olduğunu ve hayatını bir anda değiştirmek için şartların uygun olmasını beklediğini ifade eder. Manevi olarak bir uyanışa, değişime ve hayatı daha farklı algılamaya da yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!