RuyaTabirleri.com

Rüyada Uyuyan Bebek Görmek

Rüyada uyuyan bebek görmek, iş hayatınızda yaptığınız ortaklıklarla kazancınızı arttıracağınıza aynı zamanda yerinde yaptığınız yatırımların karşılığını alarak hayatınızın sonuna kadar iş hayatınızda ve ticari hayatınızda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınıza delalettir. Bebek sahibi olmayan kişilerin rüyasında uyuyan bebek görmesi, bebek özlemlerinin arttığına ve yakın bir zamanda sağlıklı bir bebek sahibi olmaya da işaret eder. Bebeği olan kişiler için ise bu rüya temiz ve hayırlı haber olarak yorumlanmaktadır. Rüyada gördüğünüz uyuyan bebek kız ise, üzüntü duyulacak haber, erkek ise sevinilecek habere alamet etmektedir.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Rüyada ağlayan bebek görmek, üzüntü duyacağınız bir gelişmeyle karşı karşıya kalacağınıza delalet eder. Bazen bu rüya sanılanın aksine üzülmek değil yüzünüzü güldürecek müjdeli haber olarak da yorumlanabilmektedir. Bazı rüya tabircileri kız bebeğin ağlamasını fakir olan kişiler için zenginliğe kavuşmaya, borcu olan kişiler için rahatlığa kavuşmaya, zengin olan kişiler için ise huzurlu bir hayata işaret ederken erkek bebeğin ağlamasını ise, alınacak maddi değeri yüksek bir mala ya da bir emlağa yorumlamaktadırlar.

Rüyada Bebek Uyutmak

Rüyanızda bir bebek uyuttuğunuzu gördüyseniz, hayatınızda bir takım değişiklikler olacağına ve değişikliklerden sonra çok daha iyi bir geleceğe sahip olacağınıza delalet eder. Rüyanızda uyutmaya çalıştığınız bebek temiz, pak ve sağlıklı ise, ailenizin ve sizin çok mutlu olacağınıza, kirli ve sağlıksız bir bebeği uyutmak ise beklemediğiniz büyük bir başarı elde edeceğinize işaret etmektedir. Bazen rüyada uyuttuğunuz bebeğin deri bir uykuya daldığını görmeniz, yaptığınız bir hata nedeni ile büyük bir zarar karşısında zor durumda kalacağınıza da alamet eder.

Rüyada Bebek Sallamak

Rüyanızda bir bebeği uyutmak için salladığınızı görmeniz, haksız bir kazanç elde edeceğinize ya da etrafınızdaki insanları yalan sözler ve boş vaatlerle kandırıp daha sonra üzüntü yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Uyuyan Bebek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. songul (13 Mayıs 2015 saat: 14:27)

    Rüyamda bir erkek bir kiz iki bebek gördüm çok güzelleri kucağıma alıyor oluyordum bir kızım var bir tane daha istiyorum3senedir olmuyor tedavi görüyorum kızında tedaviyle oldu bu rüya ne anlama geliyor su an çok sıkıntılarım var lütfen yardımcı olun

  2. eziza (22 Nisan 2015 saat: 14:21)

    rüyayı sabah 9 gibi gördüm ve uyandım hemen. eşim ile birlikte yatak odasında yumurtlama zamanım gelmiş diyerek işe koyulduk tam o sırada mavi bi kundağa sarılı bir bebek yanı başımda uyuyo ve bn hemen kalkıp onu yatağa alıp uzattım bebek hiç uyanmadı öylece yattı. erkekkti sanırsam lütfen yorumlayın hiç çocuğum yok ve gerçektende şu an yumurtlama vaktindeyim bu bir müjdemi yoksa ???

  3. burcu (19 Ekim 2014 saat: 11:54)

    Gercekte bebegim yok. Ruyada dort tane bebegim vardi onlari birakip baska sehre gittim annemlere gittim.annem yazik niye birakip geldin diye soylendi.sonra olurler diye uzulup geri dondum.esim cok ilgisiz uzaniyordu sadece bakiyordu. sadece birini emzirmeye calistim kucagima alirken avucumu optu.sutum gelmiyodu esime gogsumu sikarsan gelir defim sonra kendim sıktım ucu biraz nemlenince emzirmeye basladim.diger 3 unu gormedim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,