RuyaTabirleri.com

Rüyada Uyuyan Biri Görmek

Rüyada uyuyan biri görmek, bir arkadaşı uyarmak, sevilen bir kimsenin yaptığı bir hatayı göstermek veya o kimseye ciddi anlamda yardımda bulunmak manasına gelir. Kişinin ailesinden veya akrabalarından birinin bir ayıbını ya da sırrını öğrenmesi sonucunda o kişiye zarar gelmemesi için olayı kapatmaya çalışacağını da işaret eder. Başkalarının hatalarını yüzlerine vurmayan rüya sahibinin, temiz kalple hareket ettiğini, insanların kusurlarını yüzlerine vurmadığını da tabir eder. Makbul işler yapmanın, aşırı sorumluluk almanın da alametidir. Tanıdığı birinin uyuduğunu görmesi ise, o kişinin gerçek hayatta arkasından konuşan kimseler olduğunu veya o kişiye zorluk çıkaran akrabalara sahip olduğunu da bildirir.

Rüyada Sokakta Uyuyan Biri Görmek

Kişinin yoksul kimselere karşı büyük bir şefkat göstereceğine, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine alamettir. Hakkaniyetli biri olmaya, başkalarının acılarını dindirmek için de hareket etmeye alamet olan rüya, İslami açıdan kişinin makbule geçen işler yapacağını, hayırsever biri olarak tanınacağını da alamet eder. Hak yolundan hiçbir surette uzaklaşılmayacağına, tüm hayatını manevi değerlerine ve inancına uygun şekilde inşa edeceğine de yorumlanır.

Rüyada Uyuyan Birini Uyandırmak

Tanıdık birini bir hatasından döndürmek için uğraş verileceğine ve bu kimsenin hayatına daha düzgün bir şekilde devam edebilmesi için gereken tüm desteğin sunulacağı anlamına gelir. Yanlışa düşen arkadaşlara doğru yolu göstermek, her zaman insanlara yardım etmek manasına da gelir.

Rüyada Uyuyan Biri Görmenin Psikolojik Yorumu

Depresyon sembollerinden biridir ve kişinin uzun zamandır hayata karşı yoğun bir isteksizlik duyduğunun, hiçbir şeyin kişiyi mutlu etmediğinin de ifadesidir. Gündelik yaşamında adaptasyon ve konsantre sorunu yaşayan kişilerin aynı zamanda ikili ilişkilerde de ciddi bir iletişimsizlik içinde olduklarını gösterir. Genellikle karamsar bir tablonun hakim olduğu bu kimselerde, umutsuzluk hat safhadadır ve kişi kendisini sosyal ortamlara kapatmayı tercih eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!